2.000 TL'ye Wireless mouse önerisi

Bütçe
2000
VGN Dragonfly wierless a 350 TL fazla vermeme gerek var mı yoksa Darmoshark m3s mi almalıyım.

Bu arada Darmoshark m3s satın aldım gelince yorumlarımı sizinle paylaşıyor olacağım.

Mouse azönce geldi. Kargolama aşırı hızlıydı. İstanbuldayım ankadaran gönderildi mouse. 6 Eylül'de saat 12 gibi sipariş verdim saat 15:00'da kargodaydı. Bugün de elime ulaştı akşama kadar test yapıp düşüncelerimi paylaşacağım şu an için 10 üzerinden 10'luk bir mouse.

Son düzenleme:
5 Eylül akşam 9 da Wraith üzerinden VGN Dragonfly Pro aldım ve bugün öğlen elime ulaştı (bursa da yaşıyorum). İlk izlenimim olarak malzeme kalitesi aşşırı mükemmel değil gibi geldi ama tuşlar vs gayet güzel hissettiriyor. Fakat yeni olduğundan mıdır bilmiyorum tuşlar biraz sert ağır geldi ama kullanıma engel olacak bir şey yok. Şimdilik bir sorunum yok kesinlikle önerebilirim ileride bir sorun yaşarsam buraya yazarım. Öneri için teşekkürler.

Bu arada Darmoshark m3s satın aldım gelince yorumlarımı sizinle paylaşıyor olacağım.

Mouse azönce geldi. Kargolama aşırı hızlıydı. İstanbuldayım ankadaran gönderildi mouse. 6 Eylül'de saat 12 gibi sipariş verdim saat 15:00'da kargodaydı. Bugün de elime ulaştı akşama kadar test yapıp düşüncelerimi paylaşacağım şu an için 10 üzerinden 10'luk bir mouse.

Bende Darmoshark ile ilgili ilk deneyimlerimi anlatayım. Yapı kalitesi güzel herhangi bir gıcırdama esneme falan yok ama bir Zowie EC2 seviyesinde değil onun dışında skatezleri güzel PTFE iyi hissettiriyor daha öncesinde farelerim kaymıyormuş onu fark ettim. Onun dışında herhangi bağlantı kopması takılma tarzı bir sorunu yok swichler ise gayet hafif fakat oturaklı. Ec2 serisinde elim mouse üzerindeyken yanlışlıkla tıklama problemleri vardı fakat bugün oynarken bu mouse için böyle bir problem yaşamadım. Sorun yaşarsam buraya yazarım.

5 Eylül akşam 9 da Wraith üzerinden VGN Dragonfly Pro aldım ve bugün öğlen elime ulaştı (bursa da yaşıyorum). İlk izlenimim olarak malzeme kalitesi aşırı mükemmel değil gibi geldi ama tuşlar vs gayet güzel hissettiriyor. Fakat yeni olduğundan mıdır bilmiyorum tuşlar biraz sert ağır geldi ama kullanıma engel olacak bir şey yok. Şimdilik bir sorunum yok kesinlikle önerebilirim ileride bir sorun yaşarsam buraya yazarım. Öneri için teşekkürler.

Bu arada malzeme kalitesi mükemmel değil dedim ama yanlış anlamayın esneme gıcırdama gibi şeyler yok sadece G305 malzeme olarak biraz daha sağlam gelmişti bana belki ağırlık farkından da öyle hisstemiş olabilirim.

Geri
Yukarı