2.06 Upload ile yayın açılır mı?

Taahhütlü paketlerde üst paket alınabilir ama alt paket alınamaz. Fatura veya sözleşmede ne kadar upload hızı belirtilmiş bakmadın mı daha?

Taahhütlü paketlerde üst paket alınabilir ama alt paket alınamaz. Fatura veya sözleşmede ne kadar upload hızı belirtilmiş bakmadın mı daha?

Sözleşmede o tarz bir şey yazmıyor dostum fatura daha gelmedi yeni bağlattım interneti 2 3 hafta olacak daha.

Fatura gelince mutlaka bakın, ona göre şikayet edersiniz. Modeme 3Mbps verilmiş fakat yazılımla kısıtlamışlar.

Müşteri hizmetlerini arayıp şikayet edeceğim dimi 3 vermişsiniz ama 2 gözüküyor falan diye ?

Müşteri hizmetinin bir şey yapabileceğini sanmıyorum ki çoğu upload hızının ne olduğunu bile bilmiyor. En iyisi TT Müdürlüğüne gidip upload hız tanımını güncellettir. Eğer yine bir artış olmazsa maalesef sen ve bölgendeki kişiler beklemek zorundasınız. Bölge bölge arttırıyorlar çünkü.

Müşteri hizmetinin bir şey yapabileceğini sanmıyorum ki çoğu upload hızının ne olduğunu bile bilmiyor. En iyisi TT Müdürlüğüne gidip upload hız tanımını güncellettir. Eğer yine bir artış olmazsa maalesef sen ve bölgendeki kişiler beklemek zorundasınız. Bölge bölge arttırıyorlar çünkü.

Bu binaya internet geleli bayağı oluyor sanmıyorum arttıracaklarını umarım işe yarar yardımınız için çok teşekkür ederim bir şey olursa yine bu konudan yazarım dostlar..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fatura gelince mutlaka bakın, ona göre şikayet edersiniz. Modeme 3Mbps verilmiş fakat yazılımla kısıtlamışlar.

Dostum merhaba bugün fatura elime ulaştı faturada yazmıyor 2 upload verdik tarzında diye bir şey 35 Mbit 200 AKK yazıyor sadece TT müdürlüğüne gidip yükselte bilir miyim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müsteri hizmetlerine gittim dostum demin teknik ekib sizi arayacak dediler numaranizi verdim dediler sizde bi yararı olur mu

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı