2.0TDI Tiguan nasıldır?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
2.0TDI 4 Motion 2010-2013 arası ve maksimum 200 binde olacak. Segment olarak kalitesi nasıldır? Kadjar gibi araçlardan iyi midir? 2.0TDI nasıl bir motor? Bu yaştaki DSG sürpriz çıkartırsa ne gibi sorunları olur? Piyasa artışı iyi midir? Ve diğer şeyleri kendiniz yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.0 TDI performanslı diğer CRDI veya Toyota'nın ilk nesil D4-D'lere maliyet olarak uygun yazılımla 200 HP'lere kadar güç alınabilir 200.000 km her dizel otomatik arac için tehlikeli bir evre ama bakımları yetkili serviste ya da adamakıllı kendini kanıtlamış özel serviste yapılmışsa rahatlıkla alınabilir. Exper'e sokun yol testi yapın enjektörcüye turbocuya arabayı detaylıca gösterin 200.000K'mde olduğu için DSG şanzumanındaki kavrama seti değişmiştir değişmemişse ses yapar vites geçişini hissettirir söyleyeceklerim bunlar alma arefesinde iseniz bana ulaşın yardımcı olurum.

2.0 TDI performanslı diğer CRDI veya Toyota'nın ilk nesil D4-D'lere maliyet olarak uygun yazılımla 200 HP'lere kadar güç alınabilir 200.000 km her dizel otomatik arac için tehlikeli bir evre ama bakımları yetkili serviste ya da adamakıllı kendini kanıtlamış özel serviste yapılmışsa rahatlıkla alınabilir. Exper'e sokun yol testi yapın enjektörcüye turbocuya arabayı detaylıca gösterin 200.000K'mde olduğu için DSG şanzumanındaki kavrama seti değişmiştir değişmemişse ses yapar vites geçişini hissettirir söyleyeceklerim bunlar alma arefesinde iseniz bana ulaşın yardımcı olurum.
Minimum daha 6 ay daha alamayız. Baktığımda en mantıklı olan bu gözüküyordu. Bazı modellerde 150-175KM’de de olabiliyor. Eğer bizimkileri ikna edersem size ulaşırım.

Bu arada bu yaştaki VW dizelleri emisyon yüzünden kısıtlanmıştı diye biliyorum. Dumansız ufak yazılım atabiliriz aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı