2+1 ses sistemi önerisi

• Konuyu başlatan _null
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 421

_null

Hectopat
2500-3000 TL en fazla bütçem. Aşağısı da olur bass tiz güzel olsun bu fiyata olabilecek en iyi ses sistemi nedir? Birkaç defa daha konu açmıştım daha önce ama hiçbirince cevap alamadığım için tekrar yazıyorum. Elde tutulabilir bilindik markalar görmedim Logitech ve Creative harici. Creative ürünü yok diyebilirim hatta 1 tane var o da yurt dışı ürünü Logitech isin ise fiyatına değmeyeceği o fiyata daha iyi şeyler alınacağı söyleniyor ama öneride bulunan yok. Evde odada şarkı dinlemek oyun oynamak için ve film izlemek için genel kullanım işte ama asıl istediğim şarkılarda bassları vursun tizler net olsun bassı vururken şarkı seslerini kesmesin kısaca güzel bir ürün olsun. Çok bir şey beklemiyorum bu fiyata alınabilecek en iyisi ne ise o olsun.

Hocam o paraya sinema sistemi almanızı öneririm. Sony LG Samsung gibi sinema sistemleri var çok kaliteli ve başarılı cihazlar 2+1 o kadar para verilmez . yine de siz bilirsiniz.

Hocam o paraya sinema sistemi almanızı öneririm. Sony LG Samsung gibi sinema sistemleri var çok kaliteli ve başarılı cihazlar 2+1 o kadar para verilmez. Yine de siz bilirsiniz.

Hocam LG Samsung Sony markalarında 5000 TL'nin bile altında ürün yok. 2+1 olur başka bir şey olur ama aradığım özelliklerde odada keyif verecek ürün öneriniz var mıdır?

Hocam sıfır olsa tabii ki daha iyi olur yaşadığım şehirde pek ikinci el yok baktım da. Hocam Logitech Z313 nasıldır sizce özelliklerinden sadece W değerine bakıyorum, Z313'ün değerleri attığınız ürünlerden kötü değil anladığım kadarıyla hatta daha iyi diye yorumladım yanlış düşünüyorsam söyleyin.

Hocam sıfır olsa tabii ki daha iyi olur yaşadığım şehirde pek ikinci el yok baktım da. Hocam Logitech Z313 nasıldır sizce özelliklerinden sadece W değerine bakıyorum, Z313'ün değerleri attığınız ürünlerden kötü değil anladığım kadarıyla hatta daha iyi diye yorumladım yanlış düşünüyorsam söyleyin.
size göndermiş olduğum ürünlerin hepsi z313 kat kat kat daha fazlasıdır.

Hocam siz bu ürünü alın geçin derim. Dark SP-212 25W RMS 7 Farklı Renk Titreşimli LED 2+1 Multimedia Speaker Hoparlör (DK-AC-SP212) | Teknobiyotik

Son düzenleme:
Size göndermiş olduğum ürünlerin hepsi Z313 kat kat kat daha fazlasıdır.

Hocam siz bu ürünü alın geçin derim. Dark SP-212 25W RMS 7 Farklı Renk Titreşimli LED 2+1 Multimedia Speaker Hoparlör (DK-AC-SP212) | Teknobiyotik

Hocam güzel ışıkları olmasa daha güzelmiş. Peki hocam 2.000 TL fiyatlarında daha güzel bir ses sistemi mevcut mudur? Almışken kalitesi daha iyi daha yüksek sesli bir ses sistemi varsa onu almak daha mantıklı olur. Dark markasını daha önce duymadım ondan.

Hocam güzel ışıkları olmasa daha güzelmiş. Peki hocam 2.000 TL fiyatlarında daha güzel bir ses sistemi mevcut mudur? Almışken kalitesi daha iyi daha yüksek sesli bir ses sistemi varsa onu almak daha mantıklı olur. Dark markasını daha önce duymadım ondan.

Sayın hocam size attığım ürünlerin hepsi kaliteli başarılı cihazlar. Onların yerine bu ürünüde alternatik olarak söylüyorum ama siz ısrarla şu fiyata daha iyisi var mı diyorsunuz. Ben sizi anlayamadım k bakmayın iyi günler dilerim.

Sayın hocam size attığım ürünlerin hepsi kaliteli başarılı cihazlar. Onların yerine bu ürünüde alternatik olarak söylüyorum ama siz ısrarla şu fiyata daha iyisi var mı diyorsunuz. Ben sizi anlayamadım k bakmayın iyi günler dilerim.

Hocam attığınız ürünler güzeldir tabii ki edifier ve Dark markasını hiç duymadığım için soruyorum. Ses sistemleri pek anladığım mevzular değil hepsi neredeyse aynı W değerine sahip ürünler kimisi 3bin TL civarında Dark ise 1300 TL. Kafamı karıştırdı ondan dolayı soruyorum teşekkür ederim Dark markası güvenilirse satın alacağım. Z313 ile de farkı yok diyosunuz edifier hiç duymadığım için yorum yapamıyorum. Teşekkür ederim yardımız için.

Geri
Yukarı