2+1 tek uydudan ses gelmeme sorunu

whereismypants

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Microlab M200 2+1 ses sistemimde yalnızca sağ uydudan ses alabiliyorum soldan çok hafif bir şekilde ses geliyor.Uydu girişlerini değiştirdiğimde de sonuç aynı yani anladığım kadarıyla hoparlörler sağlam. Ayrıca başka bilgisayarlarda ve telefonlarla da denememe rağmen düzelme yok.Tüm bunlardan vardığım sonuç sorunum yazılımsal değil (yeni alınmış, tüm sürücüleri güncel 2 ayrı bilgisayarda da denedim).
Daha önce de belirttiğim gibi sol uydudan çok hafif bir ses geliyor lakin müzik dinlerken ya da film izlerken bariz şekilde eksikliği hissediliyor (Müziklerde bazı enstrümanların duyulmuyor olması gibi çok komik bir deneyim yaşatıyor).
Subwoofer ı güzelce açtım, kart üzerine lehimlenmiş olan ses girişini söküp tekrar lehimledim hala bir değişim yok. Daha fazla sökme işlemine girişmeden önce varsa bir bilene akıl danışmak istedim. Sıkıntının yazılımsal olması ve benim yanlış anlamış olmam da mümkün, cehaletime verin :utanç: Belirttiğim gibi varsa bir bilen yardım bekliyorum.​
ab3e19eb-c415-4d9d-9c0a-4ebe62551ae7.jpg
ca252cff-003e-41da-a38b-dc5c5bb4114a.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı