2+1 ve 1+1 ses sistemi tavsiyesi

MZG

Decapat
Yer
Türkiye
Merhabalar.

Bir ses sistemi almak istiyorum 10 yıldır kullandığım Creative 2+1 bass seviyesi ayarlı ses sistemini kardeşim el koyduğu için ( onundu ben kullanıyordum ) 2 yıldır Creative A60 1+1 speakerı kullanıyordum gayet de memnumdum ama hapörlerden gelen dip cızırtı sesi zamanla arttı ve artık tahammül edemiyorum. Tamirede götürmek istemedim yenisini alayım dedim. Subwoofer benim için önemli değil ama kaliteli ses sistemlerinin çoğu 2+1 o yüzden 2+1 ve 1+1 ses sistemi tavsiyesi istiyorum biraz seçici biriyimdir o yüzden alacak ürün bulamadım sizden ricam yazdıklarım doğrultusunda tavsiye vermeniz.

- En önemli önceliğim uzun kullanım ( parça kalitesi, ses açma-kapama ve yükseklik ayarları yapılan parçaların kalitesi )
- 2+1 ve 1+1 fark etmez subwoofer şart değil.
- 2+1 olacaksa kesinlikle bass ayarı ve açma-kapama seçeneği olması lazım, veya PC üzerinden bass ayarlaması ve açma-kapama yapılması lazım ( programsız )
- 1+1 olacaksa AC güçle çalışması önceliğim.
- Ses kalitesi çoğu ses sisteminde iyi olduğu için ses kalitesi fark etmez, yüksek sesde kullanmayacağım için bass, tiz vb benim için 2. planda.

Bütçe göremedim ama aşmıyordur umarım.
1+1 alcaksam bunu düşünüyorum zaten türkiyeden siparış verebilceğim mantıklı başka 1+1 yok 2+1 için z213 ve z313 düşünüyorum ama onlarda bass ayarlama yokmuş ve bass açma kapama varmı bilmiyorum hiçbir yerde bulamadım . almışken 2+1 alam diyodum ama 1+1 alacam galiba

bu arada bu tip ürünler eskiden 30-40 tl ye satılan ürünler yani çokda bişi beklemiyorum

Hocam eğer logitechi düşünürseniz amazonda yarın teslim alabilirsiniz ben şimdi sipariş vericem

bu arada bu tip ürünler eskiden 30-40 tl ye satılan ürünler bende alabilirim ama çokda bişi beklemiyorum

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı