2-3 bin TL'ye İçin Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık Önerisi

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Halihazırda kullandığım Monster'dan aldığım bir kulaklık var ama kablosu olsun, pedi falan eskidiği için yeni bir kulaklık arayışına geçtim. Telefon için değil sadece bilgisayarda kullanacağım bir kulaklık istiyorum. Bu aralar kablosuz kulaklıklara takıldım, o yüzden onları düşünüyorum. Mikrofon kalitesi ve uzun kullanımda şarjı iyi gitsin isterim. Daha çok FPS oyunları, Valorant gibi oyunlar oynuyorum. O yüzden mikrofon kalitesi önemli, ses kasma açısından da önemi çok tabii.

Bir tane de kulaklık standı düşünüyorum :)

Bütçe 2-3 Bin TL olabilir. Varsa daha ucuza veya bu civarı çok fazla aşmayacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu bütçe hem stant hem kulaklık içinde olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda kullandığım Monster'dan aldığım bir kulaklık var ama kablosu olsun, pedi falan eskidiği için yeni bir kulaklık arayışına geçtim. Telefon için değil sadece bilgisayarda kullanacağım bir kulaklık istiyorum. Bu aralar kablosuz kulaklıklara takıldım, o yüzden onları düşünüyorum. Mikrofon kalitesi ve uzun kullanımda şarjı iyi gitsin isterim. Daha çok FPS oyunları, Valorant gibi oyunlar oynuyorum. O yüzden mikrofon kalitesi önemli, ses kasma açısından da önemi çok tabii.

Bir tane de kulaklık standı düşünüyorum :)

Bütçe 2-3 bin TL olabilir. Varsa daha ucuza veya bu civarı çok fazla aşmayacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu bütçe hem stant hem kulaklık içinde olabilir.

Biraz aşacak ama Razer BlackShark V2 Pro üzmez.

Aralarında ki en mantıklı seçenek hangisi? Fiyat aralığını gözetmetsek eğer.
Tek tek videolarını izlemeni öneriyorum hepsi birbirinden güzel hepsinin farklı özelliği var,
Mesela Alpha S Ohm olarak önde aynı zamanda kulaklık üzerinde bas arttırma vs tuşları var
V3 titreşimli
Diğer modellerde birçok özelliği olan modeller, HyperX uygulamasız kullanılıyor ama ses kartı var
Razer serisinin Razer Central-Synapse uygulaması var Logitech aynı şekilde.
Hepsini tek tek izle karar ver.

Geri
Yukarı