2.300 TL Bütçe ile Telefon Önerisi

Hocam siz birtane G2 alın kalan paraylada ekran karti alin mis gibi olur valla. BF4 oynayin doya doya hemde tasarruf etmis olursunuz.

Hepinize çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için, aslında ben bu paraya başka ihtiyaçlara da yönelebilirdim fakat pc'im var bi telefon kötü aslında projeksiyon cihazıda düşündüm bi ara fakat kararsız kaldım son çareyi telefonda buldum
Bu arada Lumia1520,Note3,Note4 bekle :D,İphone 6 bekle S5 prime bekle falan :D daha da kafam karıştı teknolojinin hızına yetişebilene aşk olsun
Şöyle bir olayda var Note2 alayım kalan paraya bişeyler bakarız diyorum, sonra SAMSUNG sıkıntılı diyen oluyor,
Note 3 alsam desem parasını hakeden bir cihaz mı? en azından Z1 bile daha öndedir bence Walkman+suya dayanıklılık+SONY dayanıklığı+Hemde bravia televizyonlarındaki özelliğini barındırıyor
Arkadaşlar aslında tamamen o telefona ihtiyacım yok Galaxy win beni idare ediyor. İnternette sorf yapıyor mu? yapıyor, whatsapp'a giriyor mu? giriyor, kamerası var mı? biraz leş ama idare eder. kafamda takılan sizce ben bu Galaxy Note serisinden veya Xperia z Serisinden Veyatta Lumia 1520'yi tercih mi etsem yoksa bu 2200 lira bütçeden başka bişey mi yapsam?

Ya başkan, ne telefon alacaksan al ancak 6 ay sonra şişmesin. Yavaşlamasın, sizi üzmesin. Android bu yüzden sıkıntılı. IOS ya da WP almanız taraftarıyım. Alacağınız telefon 6 ay sonra zaten piyasadan düşmeye başlayacak. Bu kaçınılmaz bir şey. Eğer para akıyorsa, iki bin TL sizin için büyük meblağ değil ise alın. Ama yok 36 ay taksite gireceğim, evi ipotek ettireceğim diyorsanız, o kadar para vermeyin. Değmez.

Para akıyor falan değil, Ali ağaoğlu değiliz neticede. İpotek olayı da değil,Bence de yaptığım mantıksız şuan 5-6 ay daha beklesem 1800 liraya falan alabilirim aslında Z2'yi ama beklemek de istemiyorum siz hangi telefonu kullanıyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı