2.400 TL'ye kadar kulaklık önerisi

İşte hocam USB Mic Enhancer'li model ile normal model arasında 600 TL fark var gerçekten çok gerekli mi?

Bu model alınmaz hele N11'den hiç alınmaz. Blackshark V2 Special Edition var hepsiburada'da ondan bahsediyoruz.

Anladım hocam sağ olun.

Anladım hocam. Corsair HS80 alacağım sanırım. Pişman etmez umarım.

Bende aynı şekilde V2 Special Edition alırdım. Corsair kulaklıkların bu bütçede güven vereceğini sanmıyorum. İkisini elinize alsanız fark edersiniz malzeme kalite farkını. V2 Special Edition yanında tatlı bir taşıma çantası da geliyor. Unboxing falan yazıp izleyebilirsiniz YouTube'dan.

Bende aynı şekilde V2 Special Edition alırdım. Corsair kulaklıkların bu bütçede güven vereceğini sanmıyorum. İkisini elinize alsanız fark edersiniz malzeme kalite farkını. V2 Special Edition yanında tatlı bir taşıma çantası da geliyor. Unboxing falan yazıp izleyebilirsiniz YouTube'dan.

Hocam peki benim bilgisayarımda jak girişli kulaklıkların mikrofonları çalışmıyor. Sesi güzel bir şekilde alıyorum ama mikrofonlarını çalıştıramadım bir türlü. V2 Special Edition'da böyle bir sorun yaşamam değil mi?

Hocam peki benim bilgisayarımda jak girişli kulaklıkların mikrofonları çalışmıyor. Sesi güzel bir şekilde alıyorum ama mikrofonlarını çalıştıramadım bir türlü. V2 Special Edition'da böyle bir sorun yaşamam değil mi?
Hayır. Ses kartı var zaten USB girişli şuan kullandığınız kulaklık gibi. Hatta bende sipariş ettim aynı kulaklığı benimde jak girişlerim çalışmıyor. Gelen ses kartına jak girişini takıyorsunuz diye hatırlıyorum. @Error

Hayır. Ses kartı var zaten USB girişli şu an kullandığınız kulaklık gibi. Hatta bende sipariş ettim aynı kulaklığı benim de jak girişlerim çalışmıyor. Gelen ses kartına jak girişini takıyorsunuz diye hatırlıyorum. @Error

Benim jak girişlerimde herhangi bir sorun yok ama çift jak girişi var biri kulaklık biri mikrofon. Kulaklığa taktığım zaman mikrofonu kullanamıyorum, mikrofona taktığım zamanda kulaklığı kullanamıyorum. Bundan bir önceki kulaklığım Logitech markasının bir modeliydi ve jak girişliydi. Mikrofonu ne denediysem çalıştıramadım. Dönüştürücü aldım ama sonuç yine hüsran oldu. Umarım Razer'da da bunu yaşamam.

Hocam bir de konudan bağımsız bu söylediğim kulaklıkların jak girişi var ben güncel olarak USB girişli bir kulaklık kullanıyorum. Logitech marka kulaklıkta kullandım, ancak jak girişli oldundan sadece sesi alabiliyordum mikrofonu bir türlü çalıştıramadım. Sizce tekrardan böyle bir sorun yaşar mıyım?

Hocam bu USB'li model ile normali arasında bayağı bir fark var. İki ürün arasında ki fark nedir acaba?
Kutunun içinden birleştirici çıkıyor, bilgisayarında hem mikrofon hem kulaklık girişine ayrı ayrı takıyorsun.

Kutunun içinden birleştirici çıkıyor, bilgisayarında hem mikrofon hem kulaklık girişine ayrı ayrı takıyorsun.

Dönüştürücü ile de kullandım hocam, ama yine olmamıştı çözümü USB girişli bir kulaklık alarak çözdüm. Razer BlackShark v2X SE modelini alacağım. Kutu içinden USB ses kartıda çıkıyormuş o büyük ihtimal işimi görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı