2.5-3 bin TL'ye kasa önerisi

Kreatorgod

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Merhaba arkadaşlar. Güncel olarak 3-4 yıldır Aerocool ore saturn kullanıyorum. Farklı ve güzel bir kasaya geçmek istiyorum. Aklımda Dark maxima V20 veya Aerocool Airhawk Duo var. Sizce güncel olarak fiyatları iyi mi yoksa daha iyi seçenekler var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu kasayı al pişman olmayacaksın manyak bir şey.
İndirime girmiş. Alınır.

Şu kasayı al pişman olmayacaksın manyak bir şey.
Hocam peki çok mu büyük kasa? Yurt dışına götürebilir miyim 😅

Aldım hocam bakalım. Sıcaklık değerlerinde değişme olur umarım. Ben de bu kasayı almak istiyordum da o kadar para veresim gelmiyordu Dark maxima V20 ile yeter diyordum da öyle olmuyor galiba 😅.

Bir arkadaşa maxima tavsiye edildi 3K fiyatı varken aldı. 1 gün arayla lancool 216 indirime girdi 3300'e 4 kişi lancool 216 aldık. Maxima alan arkadaş üzgün :D

Bir arkadaşa maxima tavsiye edildi 3K fiyatı varken aldı. 1 gün arayla lancool 216 indirime girdi 3300'e 4 kişi lancool 216 aldık. Maxima alan arkadaş üzgün :D
3600 e aldım ben de fazla artmamış ya da indirim diye bilmiyorum artık 😅. Kasa çok fazla önemsemediğim bir parça olduğu için bütçeyi minimum seviye de tutuyordum. Maxima ile arasında 1300 tl fark vardı. Umarım farka değer 😅

Geri
Yukarı