2.5 ayda eşit ağırlıkta 450 bin yapılır mı?

@Theodenn kendiniz de diyorsunuz, zor bir hedef değil. Millet çalışmadan yapıyor o sıralamayı. O sıralamada da ne yapmak istediğinizi merak da etmiyor değilim.

YBS Okuyacağım hocam yazılım ve teknoloji seviyorum fizik ve kimya iyi olmadığım için mühendislik yerine bunu seçeceğim 4 yıllık üniversite hayatımdada yazılım kendimi geliştirip Almanca+İngilizce öğreneceğim yani kendimi geliştireceğim

@Theodenn inşallah istediğiniz gibi olur. İngilizce kolay rahat öğrenirsin de Almanca biraz zorlayabilir. Gene de sorun değil, isteyen kişi istediğini yapabilir çalışarak. Ben buna inanıyorum. 🙏

@Theodenn inşallah istediğiniz gibi olur. İngilizce kolay rahat öğrenirsin de Almanca biraz zorlayabilir. Gene de sorun değil, isteyen kişi istediğini yapabilir çalışarak. Ben buna inanıyorum. 🙏

Teşekkür ederim hocam 2-3 sorum görüşünü merak ettim abi
1-YBS sence nasıl bölüm abi yazılım ve teknoloji sevdiğim için okumak istiyorum
2-4 sene boyunca okurken yazılım, Almance ve İngilizce öğreneceğim bu bana yurt dışı veya yurtiçinde kolay iş bulmama sağlar mı şundan dolayı bilirsin en iyi üniversiteden mezun olursan kendini geliştirmessen iş bulamazsın

@Theodenn diğer soruların için yeni bir konu açarak beni etiketlersen sevinirim ve Almanca güzel. Öğrenildiğinde de çok işine yarayacak bir dildir İngilizce gibi.

Tamamdır abim teşekkür ederim. Zaten Almanca öğrenme sebebim YBS okuyacağım için bu bölümü bitirince IT veya yazılım alanında çalışacağım için Almanya'da çok fazla yazılım açığı var oraya taşınmak. Bir de sanırım Avrupa'nın en çok konuşulan yerel dili Almanca.

@Theodenn birçok ülkede Almanca konuşuluyor, ana dilleri. Ek olarak Almanca'yı adamakıllı öğrenirsen diğer dilleri öğrenmekte pek zorluk çekmezsin.
aynen öyle abi zaten biliyorsan ingilizlerin iskandinav avusturya felan atası cermenlerdir yani almanlardır ingilizce ile almanca çok benzer ingilizce öğrendikten sonra almanca basit mesela benzer kelimeler
Good morning - Guten Morgen
god- gott

Geri
Yukarı