2.5 bin TL'ye parfüm önerisi

modric

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık belirttiğim bütçeye kadar kokusu güzel, kalıcı ve kaliteli parfüm arıyorum. Önerilere açığım.

Zara'nın 12'ye yakın parfümünü deneyimledim. Hiçbirinin kalıcılığı yok şahsen. Kokusunu en sevdiğim Lisboa olmuştu. Şu an Leather serisi var ve kış için kullanmayı düşünüyorum fakat onlar da kalıcı değil. Bu arada Eylül'den beri Silver kullanıyorum ve kalıcı olduğunu düşünmüyorum.

Zara'nın 12'ye yakın parfümünü deneyimledim. Hiçbirinin kalıcılığı yok şahsen. Kokusunu en sevdiğim Lisboa olmuştu. Şu an Leather serisi var ve kış için kullanmayı düşünüyorum fakat onlar da kalıcı değil. Bu arada Eylül'den beri Silver kullanıyorum ve kalıcı olduğunu düşünmüyorum.
Vibrant Leather ve BOGOSS olanı var bende kalıcılık olarak gerçekten zayıf fakat Bargello’dan falan daha kaliteli kokuyor en azından.

Ne tarz kokulardan hoşlanırsınız? Yani böyle olgun kokan mı, ferah kokan mı, yoğun kokan mı, baharatlı mı, odunsu mu, meyveli mi? Eğer hoşlandığınız şeyleri yazarsanız ona göre daha iyi önerilerde bulunabilirim.

Stronger with you da öyle bir koku olmaya başladı hocam, dışarıya çıktığımda istisnasız bir şekilde kesinlikle en az 10-15 kişide denk geliyorum hergün. Toplu taşımada banko denk geliyorum, okulda da banko denk geliyorum. Herkesin kullandığı sıradan bir koku haline geldi artık. Özellikle bizim ülkemizde aşırı yaygın, diğer ülkelerde bu kadar stronger with you patlaması yok.

Zara'nın 12'ye yakın parfümünü deneyimledim. Hiçbirinin kalıcılığı yok şahsen. Kokusunu en sevdiğim lisboa olmuştu. Şu an leather serisi var ve kış için kullanmayı düşünüyorum fakat onlar da kalıcı değil. Bu arada eylül'den beri Silver kullanıyorum ve kalıcı olduğunu düşünmüyorum.

Zara parfümlerinde genel olarak kalıcılık sorunu var zaten, orta kalitede muadil parfüm üretip satıyorlar şaşırmamak lazım kalıcılık sorunu olmasına. İnsanların çoğu zara parfümlerini orijinal kokular sanıyor ama ünlü parfümlerin muadili ürettikleri tüm parfümler ve kaliteli muadillerde değiller o fiyata rağmen.

Son düzenleme:
Ne tarz kokulardan hoşlanırsınız? Yani böyle olgun kokan mı, ferah kokan mı, yoğun kokan mı, baharatlı mı, odunsu mu, meyveli mi? Eğer hoşlandığınız şeyleri yazarsanız ona göre daha iyi önerilerde bulunabilirim.
Valla hocam parfüm kültürüm yok ilk defa adam akıllı kullanacağım o yüzden bilmiyorum yani.

Geri
Yukarı