2.5 gün özürsüz 22 gün özürlü sınıfta kalınır mı?

umutozw

Centipat
Makaleler
1
Okulun ilk günü ayağımı kırma nedeniyle rapor giriş yapıldıgında toplam 30 olmadıgı sürece kalmazsın demesiyle hala güvenemediğim hala stresteyim bir de size sormak istedim arkadaşlar daha önce bu durumu yaşayan var mı?
1589835856312.png

Özürsüz devamsızlıkta sınır 10.
Özürlü devamsızlıkta sınır, toplam sınır 30 olana kadar.
Toplam sınır 30.

Zaten dönem kapatıldı, herkes geçti. Bir problem olmayacaktır.
Toplasanız zaten 24,5 gün devamsızlığınız var, sınır 30 gün.

Özürsüz devamsızlık demek, rapor vermemek, dilekçe vermemek yapılan keyfi devamsızlık.
Özürlü devamsızlık demek, bir bahaneye dayanarak dilekçe vermek, rapor vermek gibi.

Özürsüz devamsızlıkta sınır 10.
Özürlü devamsızlıkta sınır, toplam sınır 30 olana kadar.
Toplam sınır 30.

Zaten dönem kapatıldı, herkes geçti. Bir problem olmayacaktır.
Toplasanız zaten 24,5 gün devamsızlığınız var, sınır 30 gün.
Devamsızlık affedilmedi bu sene o yüzden korkuyorum bir çok kişi dediğiniz gibi toplam 30 gün diyor ama bazı kişilerde sınır 20 dedikleri için araştırıyorum

Devamsızlık affedilmedi bu sene o yüzden korkuyorum birçok kişi dediğiniz gibi toplam 30 gün diyor ama bazı kişilerde sınır 20 dedikleri için araştırıyorum.

Benim arkadaşlarım da aynı şekilde çok dilekçe verdi ve özürlüye aktardılar. Bu şekilde sınıf geçtiler. Bir problem olmayacaktır.

Benim de 21 ozurlu 6.5 ozursuz var özurlu devamsilik hakki 20 demislerdi simdi kalir miyim bilmiyorum bayağı strese girdim.
Bende aynı durumdayım bir şey öğrenebildin mi
Devamsızlık affedilmedi bu sene o yüzden korkuyorum bir çok kişi dediğiniz gibi toplam 30 gün diyor ama bazı kişilerde sınır 20 dedikleri için araştırıyorum
Kaldın mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı