2.5 inç SSD önerisi

Bütçe
1200 Tl

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Laptop için 2.5 inç SSD arıyorum. Laptop da M.2 yuvası yok. Bütçem ortalama 1200TL. Aşağıdaki ürünü buldum sizce alınır mı?
Laptop: HP G62-B16st

Laptop için 2.5 inç SSD arıyorum. Laptop da M.2 yuvası yok. Bütçem ortalama 1200TL. Aşağıdaki ürünü buldum sizce alınır mı?
Laptop: HP G62-B16st
Alma. Bu daha iyi olur.

Hocam twinmos markasını ilk kez duydum. Az önce araştırdım da Technopat da alınmaz diyenler fazlalıkta biraz.

Hocalarım sizce yukarıdaki attığım mı daha iyi yoka aşağıdakiler mi? @magicspears @Erpol @pawEn
1- 2- 3- 4-
Samsung 500gb 870 560/530mb/s Evo Mz-77e500bw Ssd Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleme:
Hocam twinmos markasını ilk kez duydum. Az önce araştırdım da Technopat da alınmaz diyenler fazlalıkta biraz.

Hocalarım sizce yukarıdaki attığım mı daha iyi yoka aşağıdakiler mi? @magicspears @Erpol @pawEn
1- 2- 3- 4-
Samsung 500gb 870 560/530mb/s Evo Mz-77e500bw Ssd Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bütçeniz artarsa 870 EVO alınır. Artmazsa ilk attığınızı alabilirsiniz.

Boş yapanlar topluluğu.

Hikvision'un C100 serisi tam anlamıyla rezalet.
Kingston A400'de hız düşüklüğü yaşama şansın çok yüksek.
WD'nin de Green serisi keza yine aynı. Green alınmaz. Attığın SSD'lerin hiçbiri iyi değil. Üçü de kronik sorunlu.

Beğenmedikleri TwinMOS bu 3 SSD'den çok daha iyi. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi, git o zaman 870 EVO al, kafan rahat olsun. TwinMOS kötü değil bu arada. SATA SSD piyasasındaki en iyi SSD'lerden birisi.

Linkini attığın 3 SSD'de burada.

Hem laptopumda, hem masaüstünde 2 yıldır, Kioxia SSD kullanıyorum. Cihazınıza bağlı olarak vadettiği hızları rahatlıkla veriyor. Sağlık ise aşırı şekilde anormal düşüş yaşamadım. Bütçen yetiyorsa Samsung al, yoksa Kioxia her türlü iyi diğerlerinden. Eski Toshiba firması.

Yeni konular

Geri
Yukarı