2.5 inçlik SSD bölmesine 2.5 inçlik hard disk takılır mı?

Bütçe
500

Dyvanx

Hectopat
Kasam MSI MAG Forge 100R. Ben parçaları kendim seçip bilgisayarı tanıdığım bir bilgisayarcıya birleştirtmiştim. Bilgisayarcıda HDD yuvasını çıkartıp PSU kablolarını oradan geçirmiş. O yüzden 3.5 inçlik HDD takamıyorum ama iç kısmına 2 adet 2.5 inçlik SSD takabilirmişiz buraya 2.5 inçlik HDD olur mu? HDD önerileriniz varsa yazarsanız çok iyi olur. Bir de PSU kablolarını düzeltmem gerekir mi? Yoksa düzeltmesem de olur mu? PSU kablolarını düzeltmek zor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takılabilir. Tamamen aynı boyuttalar. Ama masaüstünde 2,5 inç disk kullanmak hiç mantıklı değil. Çok yavaşlar. Hızlıları da çok pahalı.

Kablolrarı düzeltmek ölüm değil. Kasayı tasarlayanlar mühendis, montajını yaptırdığınızın ne olduğu bile belli değil.

Kasam MSI MAG Forge 100R. Ben parçaları kendim seçip bilgisayarı tanıdığım bir bilgisayarcıya birleştirtmiştim. Bilgisayarcıda HDD yuvasını çıkartıp PSU kablolarını oradan geçirmiş. O yüzden 3.5 inçlik HDD takamıyorum ama iç kısmına 2 adet 2.5 inçlik SSD takabilirmişiz buraya 2.5 inçlik HDD olur mu? HDD önerileriniz varsa yazarsanız çok iyi olur. Bir de PSU kablolarını düzeltmem gerekir mi? Yoksa düzeltmesem de olur mu? PSU kablolarını düzeltmek zor mu?

Hiçbir kasa PSU'nun disk yuvasını engelleyek gibi dizayn edilmez nasıl toplamışsa bilgisayarcınız sistemi?
SSD yuvasına 2.5'lik disk takılır ama kabloları düzeltip 3.5'lik disk almanı tavsiye ederim.
Düzenleme zor değildir.

Geri
Yukarı