2.5" SSD önerisi

Fps etkilenmez ama ssd alırsanız aradaki farkı cidden hissedersiniz ben m2 ile hdd arasındaki farkı çok net hissediyorum oyunlarda uzak mesafelerin renderlanması,giriş ekranlarında bekleme süreleri vs. ama fps artacak diye alıyorsanız öyle bir şey yok.

Bu da alınabilir.
1300TL fazla olur diye önerdim. Tabiki Evo'lar daha sağlam.
Evo alacaksanız en azından Amazon'dan alın.
Benim amacım cebinizde para kalması.

Hocam çok teşekkür ederim. Bende tabii ki fazla para vermek istemem. Genellikle Battle royale tarzı oyunlar oynuyorum bu Samsung Evo yeterlidir değil mi boşa gidip m2SSD veya daha kısa ömürlü bir SSD almak istemem. Almışken iyisini alayım diyorum bir daha bir daha boşa para harcamış ol miyim.

Samsung Evo serisi alacaksanız size hayli hayli yetecektir. Mükemmel kelimesinin obje olarak biçimlenmiş hali bence. Gerçekten çok iyi ve sağlam bir SSD. Yalnız bilgisayara takınca Samsung Magician indirip firmware güncellemesini yapın. Onun dışında da o uygulamaya ihtiyacınız olmayacak zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı