2.5" SSD önerisi

Bütçe
1500

Specialized

Kilopat
Selam laptopum için 2.5" 1TB SSD bakıyorum içine sadece oyun ve birkaç fotoğraf yükleyeceğim, fiyat performans önerileriniz var mı? Samsung 870 EVO modeline baktım fakat daha uyguna bulabileceğim bir şeyler olursa daha iyi olur, teşekkürler.

Laptopun modeli nedir belki M.2 yuva vardır daha hızlı veri alışverişi olur en azından.

M.2 yuvası ve ayrıca 2.5" ek yuvası var 256 GB M.2 ve 256 GB 2.5" kullanıyorum, M.2'nin üstünde Windows vb kurulu olduğu için 2.5" olanı yükseltmek daha kolay olacak gibi geldi sizce mantıklı olan hangisi?

Alabilirsin onu, yeterli olur. Hiç kullanmadım ama Patriot markası Amerika menşei' bir firma, SSD'ler üretiyor.

Teşekkür ederim Patriot deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse süper olur.

M.2 yuvası ve ayrıca 2.5" ek yuvası var 256 GB M.2 ve 256 GB 2.5" kullanıyorum, M.2'nin üstünde Windows vb kurulu olduğu için 2.5" olanı yükseltmek daha kolay olacak gibi geldi sizce mantıklı olan hangisi?

Teşekkür ederim Patriot deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse süper olur.
P210 256 GB modelini 2021 başları çok ucuz olduğu için aldım. O zaman forumlarda Patriot Burst furyası vardı. Bu modelde eli yüzü düzgün olabilir diye düşündüm. İşletim sistemi kurdum ama oyun yüklemedim. 2023 yazına kadar sıkıntısız kullandım.

Geri
Yukarı