2.500 - 3.000 TL Sadece Kasa Toplama

savage3074

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Sadece kasa toplaması yapacağım.

Kasa, ana kart, cpu, cpu soğutucusu, ram, hdd, ekran kartı, ssd vs. toplama yapmak istiyorum.

Eski pc den çıkacak malzemeler olur ama ek ilave sağlarım gerekirse.

Linklerle birlikte güvendiğiniz alışveriş yapılacak site baglantılırını size zahmet ekleyebilirseniz.

Teşekkürler.

Mesajlarınızı bekliyorum.

Soyle bir liste yaptim.
Nasil sizce olmus mudur
2015_03_14_22.55.25.png
2015_03_14_22.54.21.png
?

Bence overclock yapılmayacak bir işlemciye soğutucu ve overclock odaklı bir anakart fazla olmuş.Onun yerine bu bileşenlerden kısarak Gtx960 ya da R9 280x alınmalı en aşağı.

İşlemcin İ5 4460. Yani "K" ibaresi yok. Bu işlemciye O.C atılmayacak ve siz G3 anakart koymuşsunuz. :) Gigabyte'nin H97 anakartlarına bakmanızı öneririm. Bütçeniz rahatlayacaktır.

Oc durumunun tam olarak ne oldugunu bilemiyorum. Yani kasa toplamadim daha once az cok arastirmama gore bir durum sagladim siz olsaniz nasil bir sistem yapardiniz.yaptiginiz toplama listesini Link birakabilir misiniz?

Bahsetmis oldugunu durum mantikli geldi arastirdim birazda dogru. Peki tam olarak liste yaparsak hangisini almaliyim. Kasadan tutun ssd ye kadar. Bir toparlamamda yardimci olur musun?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı