2.500 TL civarı monitör önerisi

Fury23

Decapat
Daha fazla  
Uzun zamandır düşünüyordum fakat geçiştiriyordum. Bugün durduk yere monitörüm bozuldu, artık mecbur kaldım. 😃
Özellik olarak;
144-165hz
1080p
Düşünüyorum, curved olursa çok güzel olur fakat fiyat yüzünden şart değil. 3000 küsürlere kadar çıkarım gerçekten gözle görülür fark yaratıcaksa.

Vx2418c çokca öneriliyor gibi, fakat va paneli genel olarak kötülüyor insanlar. Ve viewsonic'in va panelde kötü olduğunu söylüyorlar. Sizin tavsiyeleriniz ne olur? Teşekkürler şimdiden.

Fiyat olarak uygun olabilecek bir ekran.

Benim kullandığım ekran çok memnunum. Fiyatı biraz fazla ama aklınızda bulunsun.

Fiyat olarak uygun olabilecek bir ekran.

Benim kullandığım ekran çok memnunum. Fiyatı biraz fazla ama aklınızda bulunsun.

Excalibur'un bu modelinin pek bi incelemesini bulamadım. Sepetist'de ASUS'u 3100 gibi fiyatlara buldum eğer stok varsa onu alacağım. Excalibur'da yorumlar da çokça ölü piksel sorunlarından bahsedilmişti. Bu tabi ki normal ama ben değişimle vs. uğraşmak istemiyorum. Sizin son öneriniz ne olacaktır. İleri dönük olarak çünkü güzel bi ekran kartı alacağım. Asus mu? Excalibur mu? Şuan söylediğinizi direkt sipariş vericem akşama 😄

Excalibur'un bu modelinin pek bi incelemesini bulamadım. Sepetist'de ASUS'u 3100 gibi fiyatlara buldum eğer stok varsa onu alacağım. Excalibur'da yorumlar da çokça ölü piksel sorunlarından bahsedilmişti. Bu tabi ki normal ama ben değişimle vs. uğraşmak istemiyorum. Sizin son öneriniz ne olacaktır. İleri dönük olarak çünkü güzel bi ekran kartı alacağım. Asus mu? Excalibur mu? Şuan söylediğinizi direkt sipariş vericem akşama 😄
Hocam kuzenime asusun VG...R modelini aldık (sonu R yazan) ben de kendime linkteki Asusu aldım. Kuzenim aylarca hiç bir sorun yaşamadı. Ben de 1 hafta deneyimledim müthiş hocam. Şimdiden hayırlı olsun.

Hocam kuzenime asusun VG...R modelini aldık (sonu R yazan) ben de kendime linkteki Asusu aldım. Kuzenim aylarca hiç bir sorun yaşamadı. Ben de 1 hafta deneyimledim müthiş hocam. Şimdiden hayırlı olsun.
Sepetist'ten bir cevap gelmedi, acil olduğu için excalibur'un siparişini oluşturdum. Herhangi bir sorunla karşılaşmazsam kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

Geri
Yukarı