2.500 TL klavye önerisi

2 model attım zaten. Bütçe çıkarsa 5075B. Bütçe çıkmazsa para birimini dolar yapıp 64 dolara yani ortalama 2.1k ya ak820pro alın. 5075B alırken kupon kodu vardı sanki ama bilmiyorum. Eğer onu alacaksanız bir konu açıp kod olup olmadığını sorabilirsiniz.
Bu attığınız siteden mi alacağım güvenilir mi?
Bir de Tr Qwerty klavyeli istiyorum sırası karışık değil bu dedikleriniz de var dimi iki modelde de?

Bu detaylar önemli benim için. Bir de basmama gibi sorun oluşmasın

Bu attığınız siteden mi alacağım güvenilir mi?
Bir de Tr Qwerty klavyeli istiyorum sırası karışık değil bu dedikleriniz de var dimi iki modelde de?

Bu detaylar önemli benim için. Bir de basmama gibi sorun oluşmasın
Türkçe klavyelerdeki harflerden tek farkı sağ taraftaki 6 tane ü,ğ,ş tarzı harfler. Onun için de bilgisayardan windows dilini türkçe yaparsanız klavyedeki parantez, nokta tarzı şeylerin olduğu yerlere basınca olması gereken harfler çıkar. Kısaca klavyeyi ezbereyseniz bakmadan yazıyorsanız bir sorun yaşamazsınız. Siteler güvenilir.

Link atabilir misiniz dediğiniz ürünü ve ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Yarım yılı geçti, ancak kalkmış sanırım stoklardan. Bir-iki ay öncesine kadar 1800TL fiyatlandırma ile satılıyordu her yerde. Gerçi %100, Cherry MX Switch'e sahip metal kasa bir klavyenin 1800TL'ye satılması daha garipti sanırım.

Yarım yılı geçti, ancak kalkmış sanırım stoklardan. Bir-iki ay öncesine kadar 1800TL fiyatlandırma ile satılıyordu her yerde. Gerçi %100, Cherry MX Switch'e sahip metal kasa bir klavyenin 1800TL'ye satılması daha garipti sanırım.

Bunu alsam mı? aynı mı

Bunu alsam mı? aynı mı
Bütçe 2500 iken bunu almak saçmalık. Arkadaşların attıklarına bakın Aliexpress falan asla olmaz derseniz Amazon için atılan linklere bakın. Alırken denemelik prime üyeliği açmayı unutmayın yurt dışından geldiği için fazladan teslimat parası ödersiniz prime olmadan.

Bütçe 2500 iken bunu almak saçmalık. Arkadaşların attıklarına bakın Aliexpress falan asla olmaz derseniz Amazon için atılan linklere bakın. Alırken denemelik prime üyeliği açmayı unutmayın yurt dışından geldiği için fazladan teslimat parası ödersiniz prime olmadan.
Siz hangisini tavsiye edersiniz peki? Prime üyeliğim var zaten ama prime ibaresi yok arkadaşların attığın da.

Bütçe 2500 iken bunu almak saçmalık. Arkadaşların attıklarına bakın AliExpress falan asla olmaz derseniz Amazon için atılan linklere bakın. Alırken denemelik Prime üyeliği açmayı unutmayın yurt dışından geldiği için fazladan teslimat parası ödersiniz Prime olmadan.

Bu yeni hotswap %60 klavyelerden pek anlamıyorum, neden bu kadar popüler ve bunu yazmanızın sebebi nedir? Metal kasa, Cherry MX Switch'lere sahip ve 1800TL'ye artık stokta kalmamış ancak stokta olsaydı "bedava" denebilecek bir klavye. Bu atılan klavyelerin avantajları, dezavantajları nelerdir? Okuyabileceğim bir konu var mıdır? Ya da siz bahseder misiniz? Bilmemezliğime verin.

XPG Summoner modelini önermiyorum. Yazılımı halen sorunlu, yay sesi mevcut, stabilizerler kötü büyük tuşlar çak çuk sallanıyor, hot swappable değil, keycapsler PBT değil. Ayrıca stoklarda bulunan Silver switchler çok hassas, oyun oynamak harici kullanması zor. Bu sebeplerden dolayı geçen gün sattım. Arkadaşların önerdiği modellere göz at derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı