2.500 TL Sistem Toplama

ben efso

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sizden yardımlarınızı bekliyorum, 2500 TL'ye iyi bir PC toplamanızı istiyorum ben denedim ama ekran kartı hariç 2000 TL tuttu ve kısaca bir şey bulamadım. 2500 TL ultra olmasa da minimum high oynayabileceğim şimdiki ve çıkabilecek oyunları oynayabileceğim bir PC toplamanızı istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemler benim öylesine topladığım sistemlerdi sistemlerde psu yok çünkü benim bir everest psu olduğu için koymamıştım Ryzen sistemdeki ramler alternetif olarak koydum aynı fiyatta olan Ryzen destekli ramler olduğundan yani İntel g4560 sistemde ek olarak bir ssd var Ryzen r5 1400 olan sistemde ssd yok ve şuan çoğu parçanın fiyatı arttı çünkü parçaların stokları azaldı bu gibi durumlardan dolayı şuan çok pahalı çoğu parça. Ve bu arada R5 1400 yerine R5 1500X alanıdabilir

Dosya Ekleri

• sinerji.PNG
    sinerji.PNG
    29,4 KB · Görüntüleme: 68
  • teknobiyotik.PNG
    teknobiyotik.PNG
    43,6 KB · Görüntüleme: 68
  • intel g4560 sistem.PNG
    intel g4560 sistem.PNG
    46,6 KB · Görüntüleme: 68
Adsız.png

Bu sistemi alabilirsin. Sinerjide G4560 olmadığı için i3 7100 ekledim. Siz G4560 alıp 250 Tl kar edip başka bir parçaya yatırabilirsiniz. Yalnız şuan ekran kartları pahalı bekleyin yaz sonuna doğru derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı