2.500 TL'ye akıllı saat önerisi

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600x
Sapphire Pulse Rx590 8GB
2x8GB XPG GAMMIX D30
Crucial P3 Plus 2TB
GIGABYTE B450M S2H
Dell S2721HN
Dell Alienware AW2724HF
Acer Aspire 6935G

Toyota Corolla

XBOX Series X
PlayStation 4

iPhone 15 Pro
Galaxy S24 Ultra
Galaxy S20 FE
Lenovo TAB M10 HD
Redmi Note 12
Redmi 10 2022
iPhone SE 3
Sony Xperia XA1
Galaxy Win
Galaxy Wonder
Galaxy Note GT-N8010

Amazfit Verge
Apple Watch 4
Samsung Gear S2

Redmi Buds 4 Active
Philips SHB3175
Şu anda 2.500 lira bütçem var, zorlasam 3.000 TL bandında çıkarabilirim.

Beklentilerim:
•Yuvarlak tasarım tercih ederim ama kare tasarım da olur.

•İşlevsel olsun, Redmi'nin saatleri gibi üç beş özellik ile sınırlı kalmasın, özellikleri bol ve kaliteli olsun. Bu bütçede belki uygulama mağazası bulunan modeller sınırlıdır ama en azından kapalı kutu olmasın yani.

•GPS olmazsa olmaz.

•Hoparlör ve mikrofon bulunmalı. En azından biri bulunsa da iyi olur.

•Replika ürün önermeyin, orijinal bakıyorum.

•Depolama alanı minimum 2 veya 4 GB olmalı.

•Saat üzerinden müzik oynatma olursa iyi olur ama olmasa da olur.

•Sıfır ürün olmalı, ikinci el veya yenilenmiş aramıyorum.

Şu anda elimde Apple Watch 4, Amazfit verge L, Samsung Gear S2 var. Bu saatlere göre üst veya aynı seviyede öneri yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Beklentilerim:

•İşlevsel olsun, Redmi'nin saatleri gibi üç beş özellik ile sınırlı kalmasın, özellikleri bol ve kaliteli olsun. Bu bütçede belki uygulama mağazası bulunan modeller sınırlıdır ama en azından kapalı kutu olmasın yani.

Şu anda elimde Apple Watch 4, Amazfit verge L, Samsung Gear S2 var. Bu saatlere göre üst veya aynı seviyede öneri yaparsanız sevinirim.

Yani uygulama mağazasını saymazsak Huawei Watch fit 2 var.

Beklentilerim:

32 GB depolama, müzik oynatma, AMOLED ekran bayağı iyiymiş hocam sağ olun listeme ekledim.

Bende bu ürün var replika istemedin tabii ama görüntü ve mikrofonu çok iyi fiyatına göre güzeldir ama ne de olsa replika sagı solu belli olmaz.

Bende bu ürün var replika istemedin tabii ama görüntü ve mikrofonu çok iyi fiyatına göre güzeldir ama ne de olsa replika sagı solu belli olmaz.
Replika olduğu için özellikleri de tam belli değil pek hocam ama iyi duruyor bakarım buna da sağolun.

Replika olduğu için özellikleri de tam belli değil pek hocam ama iyi duruyor bakarım buna da sağ olun.

Rica ederim.

Replika olduğu için özellikleri de tam belli değil pek hocam ama iyi duruyor bakarım buna da sağ olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelemesini de buraya koyuyorum.

Rica ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelemesini de buraya koyuyorum.
Hoparlör ve mikrofon mevcut mu üründe?

İncelemede ekran 30hz gibi geldi onun dışında gayet iyi duruyor, alınabilir gibi.

Hoparlör ve mikrofon mevcut mu üründe?

İncelemede ekran 30Hz gibi geldi onun dışında gayet iyi duruyor, alınabilir gibi.

Var saat GT 3 Max olarak görünüyor mikrofon ve hoparlör için de Watch call olarak 2 tane baglantı var Bluetooth üzerinde.

Şarjı da bana 1,2 gün gidiyor ben sadece bildirimler için kullanıyorum.

Var saat GT 3 Max olarak görünüyor mikrofon ve hoparlör için de Watch call olarak 2 tane baglantı var Bluetooth üzerinde.

Şarjı da bana 1,2 gün gidiyor ben sadece bildirimler için kullanıyorum.

Hocam mesela saatin içine müzik atarak veya telefondaki müziği saat üzerinden oynatma var mıdır? Telefon konuşması benim için pek de önemli değil arayan soran yok zaten.

Geri
Yukarı