2.500 TL'ye ikinci el Samsung telefon önerisi

kutay ylmz

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, baslıktaki gibi 2-2.5 bin civarına 2. el Samsung telefon bakıyorum. A50 ve A70 modellerini dusundum. Hem bu telefonlar hakkındaki dusuncelerinizi hem de onerilerinizi bekliyorum. mumkunse bataryası 4000mah tan asagı olmasın

Son düzenleme:
s9 fena durmuyor ama onunda bataryası baya dusukmus. s8 ve+ dabiraz eski modeller gibi geldi
Pek yeni değiller evet ama malzeme kalitesinden tutun da, kamerasında kadar sizin söylediğiniz iki cihazdan da daha iyiler. A50 ve A70'i kelepir fiyata bulduysanız ve işinizi görürse alın tabii.

S9 bataryasını da elinize biraz para geçtiğinde değiştirebilirsiniz. Sonuçta 2018'de çıkmış bir cihaz kullanıldığı sürede illaki bataryası ilk performansından düşer.

Pek yeni değiller evet ama malzeme kalitesinden tutun da, kamerasında kadar sizin söylediğiniz iki cihazdan da daha iyiler. A50 ve A70'i kelepir fiyata bulduysanız ve işinizi görürse alın tabii.

S9 bataryasını da elinize biraz para geçtiğinde değiştirebilirsiniz. Sonuçta 2018'de çıkmış bir cihaz kullanıldığı sürede illaki bataryası ilk performansından düşer.

Peki a51. Bu telefonlar karsısında sansı var mıdır?

Tabii A50 veya A70'e göre bir tık daha iyidir a51. ama iyi araştırmanızı öneririm pek hakim değilim o cihaza. Bir de ne için kullanacaksınız cihazı? Oyun, sosyal medya, kamera vs? @BERWAR bu konulara daha hakim onun da yorumunu alabilirsiniz.

Günlük işler için kullanacağım. Subway surfers'dan daha baska oyun oynamam herhalde cihazda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük işler için kullanacağım. Subway surfers'dan daha baska oyun oynamam herhalde cihazda.
O zaman bu konuştuğumuz cihazlardan hangisi uygunsa onu alabilirsiniz. Günlük kullanımda sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Ama ben olsam S serisi bir Samsung alırdım size de bunu tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı