2.500 TL'ye kablosuz fare önerisi

Bütçe
2500TL

Kxaan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Konuyu arkadaşım için açıyorum. Tutuş şekli palm grip ve Valorant oynuyor. 2500 TL'ye kadar çıkabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır indirimdeyken kesinlikle bunu öneririm.

Asus ROG Gladius II Wireless
Hocam arkadaş Valorant oynuyor 132 gramlık bir mouse kesinlikle alınmamalı. En ağır mouselardan birisi

Asus ROG Gladius II Wireless​

Konuyu arkadaşım için açıyorum. Tutuş şekli palm grip ve Valorant oynuyor. 2500 TL'ye kadar çıkabilir.

Hocam size Ninjutso Sora önerebilirim. Fakat palm grip için pek fazla tercih edilmiyor. Daha çok claw grip için tasarlanan bir mouse. Arkadaşınızın eli büyükse sıkıntı yaşar. Başka bir şekilde yaşamaz. Ki bence arkadaşınıza önerim claw grip tutuşu çok daha performanslı.

Hocam arkadaş Valorant oynuyor 132 gramlık bir mouse kesinlikle alınmamalı. En ağır mouselardan birisi

Asus ROG Gladius II Wireless​

Hocam size Ninjutso Sora önerebilirim. Fakat palm grip için pek fazla tercih edilmiyor. Daha çok claw grip için tasarlanan bir mouse. Arkadaşınızın eli büyükse sıkıntı yaşar. Başka bir şekilde yaşamaz. Ki bence arkadaşınıza önerim claw grip tutuşu çok daha performanslı.

Bu alışkanlığa göre değişiyor, ağır mouse kullananlarda var. Bende G502 Lightspeed full ağırlıklı şekilde kullanıyorum mesela. :D

Hazır indirimdeyken kesinlikle bunu öneririm.

Asus ROG Gladius II Wireless

Abi şaka mı bu fiyat ciddi misiniz siz? 1 ay önce Gladius 3 Wireless aldım lan...
Ekran görüntüsü 2023-06-22 022202.png

Yeni konular

Geri
Yukarı