2.500 TL'ye kadar telefon önerisi

Bir sorum daha olacak size.
Redmi 9T 48MP Oppo A73 ise 16 MP kamerası bulunuyor bu duruma ne diyorsunuz? 16 MP kafamı karıştırdı sadece.

Hocam kamera olarak 9T modeli daha iyi ama A73 modelide "çöp" değil kamera olarak.
Ayrıca kamera karşılaştırırken MP miktarı değil kamera lensinin marka ve modeli önemlidir.
Ona bakılırsa iPhone 12 Pro Max modelinin kamerası 12MP ama çok iyi bir kameraya sahip.

Hocam kamera olarak 9T modeli daha iyi ama A73 modelide "çöp" değil kamera olarak.
Ayrıca kamera karşılaştırırken MP miktarı değil kamera lensinin marka ve modeli önemlidir.
Ona bakılırsa iPhone 12 Pro Max modelinin kamerası 12MP ama çok iyi bir kameraya sahip.
Samsung ve Apple kaliteli lens kullandığı için evet mp çokta önemli değil, tek sorun oppo a73 çıkalı neredeyse 1 yıl olması.

Samsung ve Apple kaliteli lens kullandığı için evet MP çok da önemli değil, tek sorun Oppo A73 çıkalı neredeyse 1 yıl olması.

Hocam bu bir - değil.
Aksine 1 yıl bile olmaması gayet iyi bir süre, bu bütçedeki çoğu cihaz 1-2 yılı aşkın bir süredir piyasada.
Bataryasanın büyüklüğü yüzünden hantal olması, ekranın IPS LCD olması ve yazılım sebebiyle ben 9T önermiyorum açıkçası.
@Knncmn

Hocam bu bir - değil.
Aksine 1 yıl bile olmaması gayet iyi bir süre, bu bütçedeki çoğu cihaz 1-2 yılı aşkın bir süredir piyasada.
Bataryasanın büyüklüğü yüzünden hantal olması, ekranın IPS LCD olması ve yazılım sebebiyle ben 9T önermiyorum açıkçası.
@Knncmn

A73 şu an 2599 TL, Huawei P Smart 2021 2863 TL ve A74 2920 TL. Bu üç model arasında hangisi sizce? Fiyat yükseltmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kamera önemli ise A74 almaya fazlasıyla değer.
P Smart 2021 modeline bulaşmayın hocam.
Google servislerinin olmaması babanız için fazlasıyla sorun olur.
@Knncmn

Bir dönem, Oppo Reno serisinde bayağı sıkıntılar olmuştu. Sanırım Reno 3 serisinde, acaba A serisinde de böyle sorunlar la karşılaşır mıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dönem, Oppo Reno serisinde bayağı sıkıntılar olmuştu. Sanırım Reno 3 serisinde, acaba A serisinde de böyle sorunlar la karşılaşır mıyız?

Hayır öyle bir sorun olacağını sanmam.
Oppo Reno 3 serisinde olan sorunlar bir daha hiçbir zaman tekrarlanmadı zaten.
Ayrıca Redmi 9T alırsanız MIUI sağ olsun çok fazla yazılım sorunu yaşama ihtimaliniz var.
@Knncmn

Hayır öyle bir sorun olacağını sanmam.
Oppo Reno 3 serisinde olan sorunlar bir daha hiçbir zaman tekrarlanmadı zaten.
Ayrıca Redmi 9T alırsanız MIUI sağ olsun çok fazla yazılım sorunu yaşama ihtimaliniz var.
@Knncmn
Çok teşekkür ederim ilginiz için, bütçemize göre a73 yada A74 alacaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı