2.84 Mbps internet Gameplus'a yeter mi?

Benim gibi 13-16 mbps internetin varsa ve evde internet kullanan sayısı 3 ise 15 mbps'de oynayamazsın. Sadece sen kullanıyorsan 16 yeterli.

Yeni bir şey fark ettim benimkini 2.4 gösteriyor ve 5.0 istiyormus diye bir uyarı geldi bende mantığımla birlikte 2.84 değil de 24.0 olarak hesapladım 50Mbps istiyormuş dediniz yani bence olabilir multiplayer kanalında tunca aslan ile aynı internet hızımız var (neredeyse)

Yeni bir şey fark ettim benimkini 2.4 gösteriyor ve 5.0 istiyormus diye bir uyarı geldi bende mantığımla birlikte 2.84 değil de 24.0 olarak hesapladım 50Mbps istiyormuş dediniz yani bence olabilir multiplayer kanalında tunca aslan ile aynı internet hızımız var (neredeyse)
Hız testi yapıp atar mısın ?

Ne dediğini anlamadım.

@sucukman57 ne dediğini anlayamadım. İnternetini test edip fotoğrafını paylaşır mısın acaba?

Dediğim gibi sonucu sorumda yazıyor telefondan yaptırdım laptota nasıl yapılacağını bilmiyorum da.
Ne dediğini anlamadım.

Bence bu açıklayıcı internetimi gaforce ile kendi uygulamasından test yaptırdım ve olamaz yanıtını aldım fakat multiplayer kanalından baktığımda akıcı olarak oynayabileceğimi öğrendim.

Geri
Yukarı