2 adet DualShock 4 kolu aynı anda Bluetooth'a bağlanmıyor

TheCoast

Yoctopat
Daha fazla  
İnternetten satın aldığım iki adet double shock 4 (çakma Dual shock 4) kolumda hiçbir arıza yakalayamadım ancak iki kolu da aynı anda bluetoothuma bağlayamıyorum sorun neden kaynaklıdır bir çaresi var mıdır? Bir de konsolların isimlerinin aynı olmasından kaynaklı olabilir mi?
Not: Bluetooth aygıtım generic Bluetooth radio. Onda da ufak tefek problemler oluyor ama hallediyorum.

İnternetten satın aldığım iki adet double shock 4 (çakma Dual shock 4) kolumda hiçbir arıza yakalayamadım ancak iki kolu da aynı anda bluetoothuma bağlayamıyorum sorun neden kaynaklıdır bir çaresi var mıdır? Bir de konsolların isimlerinin aynı olmasından kaynaklı olabilir mi?
Not: Bluetooth aygıtım generic Bluetooth radio. Onda da ufak tefek problemler oluyor ama hallediyorum.
Birisini kablo ile, diğerini ise Bluetooth ile bağlamayı deneyin.
Laptop kullandığınızı varsayıyorum.

Bende kırtasiyeden bluethoothlu mouse almıştım aynı model 2 tane mouse vardı ve ara ara bluethohth cihazı ikisini aynı algılayıp karıştırıyordu belki onun gibi bir şeydir.

Birisini kablo ile, diğerini ise Bluetooth ile bağlamayı deneyin.
Laptop kullandığınızı varsayıyorum.
Kesinlikle işlevli bir method ve çalışıyor ancak benim istediğim şey ikisinide kablosuz şekilde bağlamak.

Sorun Bluetooth alıcısından kaynaklı.
Halletmeme yardımcı olabilir misiniz? Nitekim bende öyle düşünüyorum ancak bluetooth alıcısına hala bir çözüm bulamadım.

Kesinlikle işlevli bir method ve çalışıyor ancak benim istediğim şey ikisinide kablosuz şekilde bağlamak.
Bluetooth ayarlarında ilk gamepad'i bağlayın ve çıkarın. İsmi aklınızda kalsın.
İkincisini de bağlayın ve çıkarın. Eğer isimleri aynıysa oradan bağlanmıyor olabilir.

Bende kırtasiyeden bluethoothlu mouse almıştım aynı model 2 tane mouse vardı ve ara ara bluethohth cihazı ikisini aynı algılayıp karıştırıyordu belki onun gibi bir şeydir.
Evet durum öyle olabilir ancak benim bluetoothumdada problem var yani sorun cihazda mı bluetoothtamı çözemedim göz önünde bulundurduğun için teşekkür ederim.

İkincisini de bağlayın ve çıkarın. Eğer isimleri aynıysa oradan bağlanmıyor olabilir.
Deneyip geri bildirim vereceğim sağ olun. :)

Denedim ancak olmadı problem kesinlikle bluetooth'ta. Dünden beridir farklı yöntemler deniyorum birazda sizden yardım alsam iyi olur dedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı