Giyim 2 Adet Kışlık Termal İçlik 139.99 TL

Furkan Demirkıran

Kilopat
Sosyal Tayfı
Malum kış vakti geldi, havalar soğuk. Soğuktan korunmak amacıyla termal içlik işinize bir hayli yarar diye düşünüyorum, ben yeni sipariş verdim. Düşünürseniz satın alabilirsiniz.

Bedeni bir tık büyük almanız iyi olabilir, şahsen ben öyle aldım.

Son düzenleme:
Yıllardır kullandığım alternatif öneri.

Bir tane altı 350TL'ye aldım. Ben mi kaziklandim acaba, bu ürün mu kalitesiz?

Deneyen var mı? 150 TL artık hiçbir şey. Güzel derseniz alacağım.
Yorumlar iyi, kaliteli. En azından iş görür diye düşünüyorum. 2 adet olması da ayrı bir güzel, ürün elime ulaştığı vakit eklemesini yaparım konuya.

Bir tane altı 350TL'ye aldım. Ben mi kaziklandim acaba, bu ürün mu kalitesiz?

Deneyen var mı? 150 TL artık hiçbir şey. Güzel derseniz alacağım.

Yapıldığı materyale bağlı. Bunda %65 pamuk, %30 polyester ve %5 likra varmış, kötü sayılmaz. Tanesi 350 TL olanda polyester yerine spandex falan kullanmaları lazım en fazla fiyatını hak etmesi için. En adi malzeme polyester çünkü.

100 TL üzeri 30 TL indirim kuponunu hesabınıza eklerseniz 109 TL'ye geliyor. Ben bu şekilde satın aldım.

Son düzenleme:
N11'den 4 tane osram ampul almıştım, 1 tane gondermişlerdi. Musteri hizmetleri de beni kale almadı hesabımı kapatmıştım.:) Yine 2 alırım, 1 gonderirler bana kesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum kış vakti geldi, havalar soğuk. Soğuktan korunmak amacıyla termal içlik işinize bir hayli yarar diye düşünüyorum, ben yeni sipariş verdim. Düşünürseniz satın alabilirsiniz.

Bedeni bir tık büyük almanız iyi olabilir, şahsen ben öyle aldım.

Bu içlikte piye kısmı yokmuş. Kadın taytı modeli gibi.

Kullanırken ön kısmı rahatsızlık veriyor mu dener misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır kullandığım alternatif öneri.

Polyester hocam bu iç giyimde polyester önermem.

Geri
Yukarı