2 ay 5 günde EA YKS yetişebilir mi?

evet
ama önce tyt ilk 12 konu kısmını bitir sonra başla problemlere.
ama şunu söylüyorum beyler size günde minimum 10 saat çalışıcaksınız.ayt ye ağırlık verin zaten 2 ay kaldı sınava.
ayt edebiyat-tarih-coğrafya kısmından en kötü 40/36 yaparsınız.
Evet çok haklısın.Ama bir şey eklemek istiyorum, açıkçası ben 10 saat çalışabilecek bir kapasiteye sahip değilim, ama 5 saatin altına düşmemeye çalışacağım.Günlük minimum 5 saat çalışırsam 150-200k arasına sence girebilirmiyim?

Evet çok haklısın. Ama bir şey eklemek istiyorum, açıkçası ben 10 saat çalışabilecek bir kapasiteye sahip değilim, ama 5 saatin altına düşmemeye çalışacağım. Günlük minimum 5 saat çalışırsam 150-200k arasına sence girebilir miyim?

Yaparsın
150k için
türkçe 23
sosyal 13
matematik 5
fen 5

edebiyat 20
tarih 10
coğrafya 6
matematik 7
ortalama 130b getirir
Yaparsın
150k için
türkçe 23
sosyal 13
matematik 5
fen 5

edebiyat 20
tarih 10
coğrafya 6
matematik 7
ortalama 130b getirir
bu netler için edebiyat sosyal ağırlıklı gidin
matematikten de kolay konulara baksanız kafî

Son düzenleme:
Yaparsın
150k için
türkçe 23
sosyal 13
matematik 5
fen 5

edebiyat 20
tarih 10
coğrafya 6
matematik 7
ortalama 130b getirir

bu netler için edebiyat sosyal ağırlıklı gidin
matematikten de kolay konulara baksanız kafî
Anladım dostum.Fen çözmem büyük ihtimal onun açığını matematik ile kapatırım.Bu arada ayt tarih ve coğrafyayı full net yazmışsın bahsettiğin sosyal konu özeti kitabını bitirsem ve videoları izlesem fullermiyim ya?

Anladım dostum.Fen çözmem büyük ihtimal onun açığını matematik ile kapatırım.Bu arada ayt tarih ve coğrafyayı full net yazmışsın bahsettiğin sosyal konu özeti kitabını bitirsem ve videoları izlesem fullermiyim ya?
sosyal konu özeti tyt için ama ayt çok zor değil
hallolur
geçen sene mfci arkadaşım 2 ayda ayt feni fulledi hocam.onu baz alarak yapın karşılaştırmayı

sosyal konu özeti tyt için ama ayt çok zor değil
hallolur
geçen sene mfci arkadaşım 2 ayda ayt feni fulledi hocam.onu baz alarak yapın karşılaştırmayı
hocam çocukluğumdan beri fen dersinden nefret ederim ya :D ne kadar kolay olsada büyük ihtimal sıkılırım çalışırken.Ama tarihi falan çok severim.Tyt için o kitabı bitiricem, ayt tarih ve coğrafya içinde videoyla pekiştirme yaparım.Umarım 150 bin bandını tuttururuz hocam.Her şey için sağol.

Yapılabilir sadece edebiyat ve matematik zorlar günlük 8-10 saat altına pek inmemeye çalışıp düzenli olarak konu kapatmaya çalışıp yapabilirsin TYT Türkçe 25 üzerine zorlaman TYT Sosyal'i 14 üzerine zorlaman yanına feni ekleyip son 4 yılda sürekli sorulan kolay konulara bak onlardan net koparmaya çalış matematik... Son aylarda zorlar ama ilk 12 konuyu yapmak zorundasın onları hallettikten sonra kolay olan konuları hızlıca halletmeye çalış 10 netin üstüne çıkmaya çalış AYT de TYT konusu olan sorular var ve kolay AYT soruları ile zorlarsan 16 görebilirsin kısa sürede kolay AYT konuları + TYT soruları ile kilit ders matematik burada

Yeni konular

Geri
Yukarı