2 ayda AYT EA biter mi?

Gökdeniz Uygun

Hectopat
TYT kısmını yeni bitirebildim. AYT'ye başlayacağım kalan zamanda eşit ağırlık AYT'de matematikte 20 civarinda hedefim var, yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
TYT'yi hallettiysen her türlü biter.
AYT matematikte hangi kanalı uygun bulduysan ilerle zaten 20 ütopik bir net değil.
Sos1 kısmı için metehan ulusoy YouTube kanalına bak. EA 2.si kendisi.

Hocam abartmayın Allah aşkına niye yanlış info veriyorsunuz.
TYT sıfırsa tamam da AYT sıfırsa ve hedef matematikte 20 netse alayı yapılır.

TYT matematikte şu anki şartlarda 20 civarlarında yapıyorum zaten EA'cıyım edebiyat sıfır değilim yazar çalışmam kafi tarihte keza öyle girsem tabii ki bu branşları boş bırakmam lakin 2 ayda ne kadar iyi olur orasını bilmiyorum günde net 7 saat çalışıldığınıda belirtmem lazım.

danışma konusunda gerçek bir bilene ihtiyacım var hocam dediğim gibi hayal satanlarla yada tam tersi karamsarlıktan kastım tavsiye niteliğinde bir soruydu

TYT matematikte şu anki şartlarda 20 civarlarında yapıyorum zaten EA'cıyım edebiyat sıfır değilim yazar çalışmam kafi tarihte keza öyle girsem tabii ki bu branşları boş bırakmam lakin 2 ayda ne kadar iyi olur orasını bilmiyorum günde net 7 saat çalışıldığınıda belirtmem lazım.

Danışma konusunda gerçek bir bilene ihtiyacım var hocam dediğim gibi hayal satanlarla ya da tam tersi karamsarlıktan kastım tavsiye niteliğinde bir soruydu.

Hocam ben de TYT'de 20 yapıyorum. Ve eylül'den beri AYT matematik çalışıyorum. Şubatta ilk 40'ımı gördüm.

7 saat gayet ideal.
Eyüp B'den AYT matematiği ilerletmenizi tavsiye ederim. Ama anlamayan arkadaşlarım vardı anlamazsanız mert hoca ve bıyıklı matematiğe bakabilirsiniz.
Geometriniz eksikse mutlaka en azından üçgenler çalışın.

Edebiyatı kısa sürede harika şekilde halletmek isterseniz emek taştan kanalına bakın hiç değilse 22/2 yaptırır.

Tarihte soner ardıcın 35 videoluk kampı var onu izleyin. Metehan ulusoy dediğim kanal onun programını yapmıştı 12 günde bitiriyordu.

Coğrafya en kolay ders net şekilde.
İlk olarak coğrafyanın kodları dünya haritası kampını izleyin.
Sonra 28 günlük AYT playlistini izleyin. İçinde soru çözüm videoları da var. Aceleniz varsa test kitabı çözmenize gerek yok coğrafyada.
Max 10 günde biter.

Edebiyat ve tarihte Bilgi Sarmal öneriyorum.

Hayal satma konusunda da eğer 40 matematik deseydin hayal satmış gibi olurdum ama zaten AYT matematiğin 20 sorusu TYT matematik ve geometriden oluşuyor.

Hocam ben de TYT'de 20 yapıyorum. Ve eylül'den beri AYT matematik çalışıyorum. Şubatta ilk 40'ımı gördüm.

7 saat gayet ideal.
Eyüp B'den AYT matematiği ilerletmenizi tavsiye ederim. Ama anlamayan arkadaşlarım vardı anlamazsanız mert hoca ve bıyıklı matematiğe bakabilirsiniz.
Geometriniz eksikse mutlaka en azından üçgenler çalışın.

Edebiyatı kısa sürede harika şekilde halletmek isterseniz emek taştan kanalına bakın hiç değilse 22/2 yaptırır.

Tarihte soner ardıcın 35 videoluk kampı var onu izleyin. Metehan ulusoy dediğim kanal onun programını yapmıştı 12 günde bitiriyordu.

Coğrafya en kolay ders net şekilde.
İlk olarak coğrafyanın kodları dünya haritası kampını izleyin.
Sonra 28 günlük AYT playlistini izleyin. İçinde soru çözüm videoları da var. Aceleniz varsa test kitabı çözmenize gerek yok coğrafyada.
Max 10 günde biter.

Edebiyat ve tarihte Bilgi Sarmal öneriyorum.

Hayal satma konusunda da eğer 40 matematik deseydin hayal satmış gibi olurdum ama zaten AYT matematiğin 20 sorusu TYT matematik ve geometriden oluşuyor.

Bilginiz için teşekkür ediyorum hocam. O lafım zaten sizi hariç tutarak söyledim çünkü daha öncesinde belirttiğim zamanda ya çok rahat yapılır ya da tam tersi lafını duyuyordum zaten yapmak isteyen bir insana bu cümle yetmez ki insan yol göstermeyi beklerken onu görmek yetmiyor tavsiyenizi kesinlikle dikkate alıp çalışmamı bu doğrultuda ilerleteceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı