2 ayda TYT'de 400k sıralama yapılır mı?

Yaparsın yaparsında eğer son 2 aya kadar yattıysan çok zor hocam ama az da olsa düzenli calıştıysan 400K'den daha az yaparsın.

Yaparsın yaparsında eğer son 2 aya kadar yattıysan çok zor hocam ama az da olsa düzenli calıştıysan 400K'den daha az yaparsın.

Hocam bu zamana kadar 3 paragraf kitabı 1 fizik kitabı bitirdim faydası olmadı.

Hocam bir tavsiyeniz var mı?

@mirac_34

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleme:
Hocam bu zamana kadar 3 paragraf kitabı 1 fizik kitabı bitirdim faydası olmadı.

Hocam bir tavsiyeniz var mı?

@mirac_34

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Şu anda çoğu kişi saldı zaten. Ama herkesin en verimli çalıştığı aylar: Kasım-aralık-ocak-şubat. Aslında şimdi asılsan 40-45 günün var yetişir diyeceğim ama 3 paragraf ve 1 fizik ile bir şey olmaz hocam. Ben 2 Türkçe 2 paragraf bitirdim ve 3-4-5 kitaplarıydı, o kitapları çözmeme rağmen 30-32 netim oluyor sadece Türkçede sen hesap et.

O biraz zor, 250 çok bildin 300 yapılır ama 400 biraz zor gibi.

O biraz zor, 250 çok bildin 300 yapılır ama 400 biraz zor gibi.
Pardon yanlış gördüm ben puan zannetmişim. İnsanlar özel ders alıyorlar, dershane gidiyorlar 2-3 yildir bu sınava çalışıyorlar. Bu sırılama alman imkansız. Ama umarım alırsın.

Şu anda çoğu kişi saldı zaten. Ama herkesin en verimli çalıştığı aylar: Kasım-aralık-ocak-şubat. Aslında şimdi asılsan 40-45 günün var yetişir diyeceğim ama 3 paragraf ve 1 fizik ile bir şey olmaz hocam. Ben 2 Türkçe 2 paragraf bitirdim ve 3-4-5 kitaplarıydı, o kitapları çözmeme rağmen 30-32 netim oluyor sadece Türkçede sen hesap et.

Peki hocam şu an başlasam yetişir değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı