2 aydır Twitch'te yayın açılmasına rağmen izleyici kazanamamak

ghosttillki

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Twitch yeni başladım ve eğlenceli içerik üretmeye çalışıyorum ama en çok istedim şey insanlar için turunvalar yapıp ödülü yarışmalar yapmak istiyorum ama hiçbir şekilde kanalım yükselmiyor. Keşefte de düşmüyor, ne yapmam gerekiti bilmiyorum, bana fikir verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Twitch yeni başladım ve eğlenceli içerik üretmeye çalışıyorum ama en çok istedim şey insanlar için turunvalar yapıp ödülü yarışmalar yapmak istiyorum ama hiçbir şekilde kanalım yükselmiyor. Keşefte de düşmüyor, ne yapmam gerekiti bilmiyorum, bana fikir verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim
Hangi oyunların yayınlarını yapıyorsunuz? İçeriğiniz nedir?

Merhaba, ben Twitch yeni başladım ve eğlenceli içerik üretmeye çalışıyorum ama en çok istedim şey insanlar için turunvalar yapıp ödülü yarışmalar yapmak istiyorum ama hiçbir şekilde kanalım yükselmiyor. Keşefte de düşmüyor, ne yapmam gerekiti bilmiyorum, bana fikir verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam yayın işi herkeslik değil bunu iğnelemek için demiyorum yanlış anlamayın. Hele ki Twitch gibi bir yerde tanıdıksız çok zor tanınırsınız. Ve böyle şeylerde çok da bilgisi olmayan bilgi birikimi olmayan biri bütün yayın boyunca enerjiyi tutamaz hele ki bir de izleyici yokken. Sizin bir yerlere reklam vermeniz lazım kimin izlemesini istiyorsanız kaliteli olması lazım. Ve arada bir giren kişileri yayında tutmak lazım.

Merhaba, ben Twitch yeni başladım ve eğlenceli içerik üretmeye çalışıyorum ama en çok istedim şey insanlar için turunvalar yapıp ödülü yarışmalar yapmak istiyorum ama hiçbir şekilde kanalım yükselmiyor. Keşefte de düşmüyor, ne yapmam gerekiti bilmiyorum, bana fikir verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Sana önerim twitchdeki kesitlerini Instagram hesabı oluşturup oraya at düzenli olarak izlenirsin merak edenler kanalına uğrayacaktır.

Twitch Türkiye'de belirli yayıncılar kitleyi elinde tutuyor ve başkalarına gitmek yerine herkes onları izliyor. Eskiden Nonolive vardı yayın denemiştim 30 - 40 kişi gelmişti.

Tanıdık yoksa kendi kendine konuşma simülasyonu, gelişmek istiyorsan tanıdık olmak zorunda, yayınların temposuna katlanmak istiyorsan twitch kurallarına uyacak bir arkadaş grubuna ihtiyacın var, tek başına yaptığın yayın zevk vermiyor pek, birisi hakaret ettiği zaman yayın yapmaktan soğuyorsun.

Geri
Yukarı