2 aydır Twitch'te yayın açılmasına rağmen izleyici kazanamamak

Ben ilk ayımda iştirak aldım. Kalabalık bir ekibimizle oyunlar oynuyorduk. Herkesin alt yanda yayını izletiyordum +5 sonrası vs keşfete düşünce izleyicilerimiz artıyordu. Çeşitli oyunları dene derim.

Tanıdık yoksa kendi kendine konuşma simülasyonu, gelişmek istiyorsan tanıdık olmak zorunda, yayınların temposuna katlanmak istiyorsan twitch kurallarına uyacak bir arkadaş grubuna ihtiyacın var, tek başına yaptığın yayın zevk vermiyor pek, birisi hakaret ettiği zaman yayın yapmaktan soğuyorsun.
Evet haklısın ama kimsenin saati tutmuyor sıkıntı orda

Ben ilk ayımda iştirak aldım. Kalabalık bir ekibimizle oyunlar oynuyorduk. Herkesin alt yanda yayını izletiyordum +5 sonrası vs keşfete düşünce izleyicilerimiz artıyordu. Çeşitli oyunları dene derim.
benim ekibim yok malsef olsa keşke

ekibim olsa keşke ama malsef yok

Anladım abi, benim diğer arkadaşların dediklerine ekleyebileceğim bir şey yok, genelde youtube'da bir yerlere gelip twitch'e geçiyor çoğu insan.
youtube girdim ama kanalın gelşmesi lazım bide ben ünlü olma kafasın da değilim sadece bi topluk olsun aramızda eğlenceli yarışmalar düzenliyelim

Torpil lazım, tanıdık lazım, başka türlü olmuyor o işler.
üleknin her yerinde toripl lazım bu ne yavu hfsakjhsafkjhasf

Bence tavsiyem YouTube'a de içerik atman Shorts - kısa videolar 5/9 dakikalık , Twitter veya Instagram'dan içerik atman yayın kesitleri - YouTube kesitleri falan belli bir süre bunu yaparsan artışları fark edersin zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı