2 aylık AOC GK500 klavyede W tuşu çalışmıyor

sadecelink

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar. Mart ayı içerisinde AOC GK500 klavyeyi satın aldım fakat dün itibarıyla W tuşu basmamaya başladı. Sosyalde de böyle sorun yaşayanlar olduğunu gördüm. Öncelikle AOC'un sitesinde servisle ilgili nereye başvurmam gerek bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. İkinci olarak bence oyun için üretilen bu cihazın 2 ayda bozulması kabul edilebilir değil. Para iadesi talep etme hakkım var mı? Herkese teşekkür ederim, iyi bayramlar.

FN tuşu var mı? Oyunda da mı çalışmıyor? Benim klavyemde FN + W yapınca ok tuşları ile WASD tuşlarının sanal olarak yeri değişiyordu. Sizin klavyenizde buna benzer bir kısayol olabilir.

FN tuşu var mı? Oyunda da mı çalışmıyor? Benim klavyemde FN + W yapınca ok tuşları ile WASD tuşlarının sanal olarak yeri değişiyordu. Sizin klavyenizde buna benzer bir kısayol olabilir.
Tam belirtmemişim kusura bakmayın tuş arada basıyor arada basmıyor yani üst üste bas bırak yaparken arada çok atlamalar yapıyor.
Sert bir şekilde üfler misin tuşa.
Hiçbir işe yaramadı maalesef.

Hocam dediğim gibi kısayollar var mı? FN Tuşu var mı?
hocam FN var da alakası olduğunu düşünmüyorum ASD sıkıntısız basarken W tuşunun arada basmaması mantıklı değil. Üstelik sadece oyunda değil yazı yazarken de çok tutaklık yapıyor.

Tam belirtmemişim kusura bakmayın tuş arada basıyor arada basmıyor yani üst üste bas bırak yaparken arada çok atlamalar yapıyor.

Hiçbir işe yaramadı maalesef.

Bende Outemu Switch vardı üflediğimde basmaya devam ediyordu içindeki filtrelerin dandikliğinden kaynaklanıyor olabilir. Değişim talep edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı