2 aylık kedim uyutmuyor

Aşıları falan daha yaptıramadık onu geçtim gece tuvalete gidiyor o kumlu ayaklarla benim yastığa kadar her yere basıyor. 10 15 dk kısmına da doymuyor kedi. Sürekli bir kucağımda oturma uyuma sıkılmıyor hiç.
Bu arada aşısı yapılmayan kedilerin, insan sağlığına da zararı olduğunu unutmayın. Veterinerler aşısı yaptırılmamış kedilerin sahiplerine akciğer filmi çektirmelerini önerir.

Alıştığı için. Uyuduğunuzda kapınızı kapalı tutun, birkaç gün kapı dışından miyavlamasına aldırış etmeyin, alışacaktır.

10 15 dk miyavlasa sıkıntı etmem de biraz miyavlıyor 10 dk susuyor yine başlıyor. Bugün direnmeye çalışacağım ama miyavlasın miyavlayabildiği kadar eninde sonunda susacak.

Bu arada aşısı yapılmayan kedilerin, insan sağlığına da zararı olduğunu unutmayın. Veterinerler aşısı yaptırılmamış kedilerin sahiplerine akciğer filmi çektirmelerini önerir.

Şu iki gündür pek iyi hissetmiyorum bir şey olmadı inşallah.

Ben çok kedilerden anlamam ama bence onu dışarıda bırakıp miyavlamasını dinlemek iyi değil. Ne yapabilirsiniz biraz sabır edebilirsiniz, üstünüze atlar oynar ama sonra siz tepki vermeyince o da bir köşeye sızar hatta kedikler için uyku yastıkları oluyor genişçe onlardan alıp yanınızda uyumasını sağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı