Satılık 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate 9 TL!

• Konuyu başlatan kaane
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 5B

kaane

Kilopat
2 aylık Xbox Game Pass Ultimate satıyorum.
  • Çalışmayan kod yoktur, çalışmıyorsa yenisi verilecektir.
  • Daha önceden kod kullanmamış olmanız gerekli, kullandıysanız bile tekrar kullanabilirsiniz ama farklı bir şekilde, bunun için iletişime geçin yardımcı olurum.
  • Kodu etkinleştirmek için kart bilgisi girilmeli, içinde 2-3 TL bulunan bir sanal kart ile halledebilirsiniz.
  • Kodu kullandıktan sonra size Discord için 3 aylık Nitro ve YouTube için 2 aylık Premium vermektedir.
1 adet 2 aylık Game Pass Ultimate kodu 9 TL
Toplu alımlar için indirim yapılır.
Güncel Stok: 100+

Arkadaşınızıgetirin, ikinci kod için 7 TL ödeyin.

Ödeme: Papara, ininal veya havale.
Discord: kaaniergul#9528 (ekleyemediyseniz Discord adresinizi yazabilirsiniz.)

Not: YouTube Premium üyeliği Xbox Game Pass avantajlarından kaldırılmış.

Son düzenleme:
.

Dosya Ekleri

• xbox.png
    xbox.png
    667,4 KB · Görüntüleme: 531
2 aylık Xbox Game Pass Ultimate satıyorum.
  • Çalışmayan kod yoktur, çalışmıyorsa yenisi verilecektir.
  • Daha önceden kod kullanmamış olmanız gerekli, kullandıysanız bile tekrar kullanabilirsiniz ama farklı bir şekilde, bunun için iletişime geçin yardımcı olurum.
  • Kodu etkinleştirmek için kart bilgisi girilmeli, içinde 2-3 TL bulunan bir sanal kart ile halledebilirsiniz.
  • Kodu kullandıktan sonra size Discord için 3 aylık Nitro ve YouTube için 2 aylık Premium vermektedir.
Bir adet alırsanız 5 TL,
İki adet alırsanız 8.5 TL
Nasıl ödeme yapılıyor?

Iletisim nasil hocam?
Moderatörler forum dışı iletişim yüzünden ceza veriyor, bilmiyorum nasıl iletişim kurabileceğimizi. Forumun kendi mesajlaşma kısmı var sanırım

Moderatörler forum dışı iletişim yüzünden ceza veriyor, bilmiyorum nasıl iletişim kurabileceğimizi. Forumun kendi mesajlaşma kısmı var sanırım
Uyeler arasi iletisime izin verilmiyor. Discordunuzu verin isterseniz iletisime geceyim.

Geri
Yukarı