Hediye 2 aylık XBOX Game Pass Ultimate

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bob The Sponge

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Türkiye.
Hocam benim zaten şu anda mevcut ama yeni hesap açıp Xbox Game Pass'tan faydalanabilirdiniz. Aktifleştirirken sanal kart kullanırsınız.

KS
KS
S

Shimada Sensei

Terapat
Makaleler
8
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hocam benim zaten şu anda mevcut ama yeni hesap açıp Xbox Game Pass'tan faydalanabilirdiniz. Aktifleştirirken sanal kart kullanırsınız.
Uğraşmak istemedim. Hesap işleriyle uğraşmaktan gerçekten çok yoruluyorum. Biraz düzen de isteyen biri olduğum için orada burada hesabım olsun istemem. Zaten ilgimi çeken özel bi' oyunu yok GamePass'in şu anlık, gerek duyarsam yapıştırırım 30 liraya ne olacak? Bi' kahve içeyim desen zaten 50 liran puf.

Bob The Sponge

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Türkiye.
Uğraşmak istemedim. Hesap işleriyle uğraşmaktan gerçekten çok yoruluyorum. Biraz düzen de isteyen biri olduğum için orada burada hesabım olsun istemem. Zaten ilgimi çeken özel bi' oyunu yok GamePass'in şu anlık, gerek duyarsam yapıştırırım 30 liraya ne olacak? Bi' kahve içeyim desen zaten 50 liran puf.
Hocam yalnız Ultimate'te Xcloud var. VPN'i açıp Xcloud'a girebiliyorsunuz, oyunu açtığınız an VPN'i kapatın. Düşük ayarlarda bile çalıştıramayan bilgisayarım üzerinden Microsoft Flight Simulator ile uçuyorum. Çok iyi oynanır vaziyette, 50 FPS gibi alıyorum 25 Mbps internetimle, ping değeri de sıkıntı yapmıyor. Ama hesap işleri konusunda haklısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı