2 ayrı Bluetooth hoparlöre aynı anda bağlanmak mümkün mü?

omuraycil

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımdaki Bluetooth 5.0 adaptörü ile iki ayrı Bluetooth hoparlöre bağlanarak ikisinden de eşzamanlı ses alabilir miyim? Bu mümkün mü?

Merhaba. Bilgisayarımdaki Bluetooth 5.0 adaptörü ile iki ayrı Bluetooth hoparlöre bağlanarak ikisinden de eşzamanlı ses alabilir miyim? Bu mümkün mü?
Merhaba. Şurada nasıl yapılacağını anlatmışlar ama aynı marka model şartı filan olabileceği söyleniyor. İsterseniz bir bakınız.

Merhaba. Şurada nasıl yapılacağını anlatmışlar ama aynı marka model şartı filan olabileceği söyleniyor. İsterseniz bir bakınız.

konuyu inceledim aynı model değilde aynı baglantı hızına sahip cihaz olması lazım diyor. biri 5.0 diğeri 4.0 bluetooth sürümü olursa ses birinden gecikmeli geleceği için onu yazmışlar şimdi denicem bakalım olacak mı ?

malesef bende stereo mix yok windows 11 de onu çözüp o şekilde deneyebileceğim.

Son düzenleme:
konuyu inceledim aynı model değilde aynı baglantı hızına sahip cihaz olması lazım diyor. biri 5.0 diğeri 4.0 bluetooth sürümü olursa ses birinden gecikmeli geleceği için onu yazmışlar şimdi denicem bakalım olacak mı ?

malesef bende stereo mix yok windows 11 de onu çözüp o şekilde deneyebileceğim.
Benim attığım bağlantıda yazan şuydu hocam "This usually means using the same speaker models, but it may also be possible for different models of the same brand". Versiyon ile alakalı yazı hiç göremedim bem orada :). Aynısının laciverti ancak olabilir diyor. Sadece en altta 5.0'dan önce birden fazla cihaz eşlenmezdi diyor sanki. Umarım yaparsınız.

Son düzenleme:
Benim attığım bağlantıda yazan şuydu hocam "this usually means using the same speaker models, but it may also be possible for different models of the same Brand". Versiyon ile alakalı yazı hiç göremedim bem orada :). Aynısının laciverti ancak olabilir diyor. Sadece en altta 5.0'dan önce birden fazla cihaz eşlenmezdi diyor sanki. Umarım yaparsınız.

Denedim iki farklı ama aynı özelliklerde cihaz bağlanmıyor. Hatta birbirine bağlanma özelliği olmayan aynı marka model hoparlörler bile aynı anda bağlanmıyor. Sadece anakart ile Bluetooth'tan aynı anda ses alabildim ama bana iki Bluetooth cihaz lazımdı.

Baglayabilirsiniz ama aralarinda gecikme olabilir. Biri daha erken digeri daha gec muzik calabilir.

Keşke bağlansa. Gecikmeyi aynı sürüm cihazlar ile çözerdim ama maalesef bağlanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı