2 ayrılmış disk format atmadan önce nasıl birleştirilir?

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
E ve F disklerini birleştirmem lazım. Format atmadan önce yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 1646022777415.png
    1646022777415.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 18
Eğer disklere yazılan veriler sektör olarak birbirlerine geçmediyse Windows'un Disk Yönetimi üzerinden bu işlem mümkün olabilir. Ancak gördüğüm kadarıyla disklerde bir hayli veri var ve çok mümkün olacağını sanmıyorum.

Bu iş için üçüncü parti yazılımlar da mevcut ancak yine de disklerin dolu olması bu işi biraz zorlaştıracaktır.

Denemeler yapmadan önce disklerdeki önemli verilerinizi muhakkak yedekleyin.

Format USB'den boot ediniz E ve F disklerini silip yeni butonuna basınız E ve F disklerinin toplam boyutunu yazıp oluşturunuz iyi günler!

(Edit)

Ya da disk yönetimi uygulamasından yapabilirsiniz Sertaç Binlinin dediği gibi.

Eğer disklere yazılan veriler sektör olarak birbirlerine geçmediyse Windows'un Disk Yönetimi üzerinden bu işlem mümkün olabilir. Ancak gördüğüm kadarıyla disklerde bir hayli veri var ve çok mümkün olacağını sanmıyorum.

Bu iş için üçüncü parti yazılımlar da mevcut ancak yine de disklerin dolu olması bu işi biraz zorlaştıracaktır.

Denemeler yapmadan önce disklerdeki önemli verilerinizi muhakkak yedekleyin.
İçinde sadece oyun var silicem hepsini zaten önemli değil içindekiler.
Format USB'den boot ediniz E ve F disklerini silip yeni butonuna basınız E ve F disklerinin toplam boyutunu yazıp oluşturunuz iyi günler!

(Edit)

Ya da disk yönetimi uygulamasından yapabilirsiniz Sertaç Binlinin dediği gibi.
Bunu yaparken disklere zarar verme şansım yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı