2 bilgisayarda aynı anda 1 Steam hesabına giriş yapılır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşımla internet kafeye gideceğiz ama sabah Steam için yeni hesap açmaya çalıştım hata verdi o yüzden yapamadım aynı hesaba 2 bilgisayarla giriş yapılır mı? Yapılırsa sıkıntı olur mu?

Sıkıntı olmuyor. Fakat aynı anda oyun oynanmıyordu sanırım.

İstediğin kadar bilgisayarda giriş yapabilirsin ama iki bilgisayarda da Steam açıksa olmaz. Birde kendi hesabınla internet kafede giriş yapma. Steam 1 hafta kadar pazar banı atıyor haberin olsun güvenlik amaçlı.

Hocam aynı anda 2 bilgisayar girebiliyor diye biliyorum ama aynı anda oyun oynayamıyor ben FIFA 22 oynarken arkadaşımda Steam'e girip takılıyordu ben çıkınca direkt o giriyordu oyuna.

O zaman maalesef CS:GO oynayamayacağız arkadaşla tek çare hesap açmak (çaba sarfederek)
İstediğin kadar bilgisayarda giriş yapabilirsin ama iki bilgisayarda da Steam açıksa olmaz. Bir de kendi hesabınla internet kafede giriş yapma. Steam 1 hafta kadar pazar banı atıyor haberin olsun güvenlik amaçlı.

Yok zaten ana hesapla girmeyeceğim. Öylesine CS:GO oynamak için yan hesap filan açacağız.

Hocam aynı anda 2 bilgisayar girebiliyor diye biliyorum ama aynı anda oyun oynayamıyor ben FIFA 22 oynarken arkadaşımda Steam'e girip takılıyordu ben çıkınca direkt o giriyordu oyuna.
Aynı anda tek bilgisayarın "online" olarak açılabileceğini belirtmek istemiştim ama anlamadan "beğenmedim" verenler olmuş :D yazık.

Geri
Yukarı