2 bin TL klavye ve switch önerisi

Bütçe
2000tl

Shinya Kogami

Hectopat
Merhaba iyi Sosyaller. Bu klavye'yi satın alıp Switch'leri Bu switchler ile değiştirmek mantıklı mı? 2bin TL'ye kadar bütçem var. 1 hafta içerisinde yeni bir klavye almam gerekiyor. Kablosuz tercih ederim fakat fazla seçenek bulamadım. Amazon'da bu ürünlere denk geldim. Farklı önerilere de açığım. İlk kullanım amacım iş. Çok fazla yazı yazmam, genelde çoğu programdaki default kısayolları kullanırım(CTRL + bir tuş, Shift + bir tuş vs.). Akşamları 1-2 saat CS atarım ama oyun performansı çok önemli değil.

Linkler çalışmıyor sanırım;
Klavye;

Amazon.com.tr

Switch;

Amazon.com.tr

AliExpress'den olması sorun değilse gmk 67 1300 TL'ye geliyor. Hazır indirim varken 700-800 TL'ye de 80 adet Switch + keycaps alınabilir. Uğraşamam derseniz:
Sizin kullanımınızda manyetik Switch'in bir esprisi yok aslında ama bu fiyata değerlendirilebilir.

Güzel öneri için teşekkür ederim.

Bunu almayı düşünüyorum;

Keycaps;

İkisi vergiler dahil 2575TL.

Switch olarak Amazon'dan attığım Akko olanları alırsam toplam 3700TL civarına geliyor. Bunu karşılayabilirim fakat benim kullanım yoğunluğuma değer mi tam emin olamıyorum. Kafamdaki bütçeyi neredeyse 2'ye katlamış oluyorum.

Güzel öneri için teşekkür ederim.

Bunu almayı düşünüyorum;

Keycaps;

İkisi vergiler dahil 2575TL.

Switch olarak Amazon'dan attığım Akko olanları alırsam toplam 3700TL civarına geliyor. Bunu karşılayabilirim fakat benim kullanım yoğunluğuma değer mi tam emin olamıyorum. Kafamdaki bütçeyi neredeyse 2'ye katlamış oluyorum.
Hocam hepsini ayrı ayrı hesaplardan alın, ilk alışveriş indirimi asıl olay burada. Swithleri de AliExpress'den alın. Hepsini toplamda 2500 bandına paketlersiniz. Bu arada para birimini dolar olarak değiştirin ve jetonları toplayın daha ucuza getirirsiniz.

GMK 87 1650 TL'ye geliyor güzel kit kullanılabilir. Switch+Keycaps de 800-900'e çok rahat halledersiniz. Switchler illa Akko olsun derseniz biraz daha tuzlu olur tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı