2 bin TL'ye ikinci el telefon önerisi

2000-3000₺ bütçeye şu an S7 de değer. S9 hayli değer. Bütçesinde 2. elde bulunabilecek en kaliteli ve F/P telefon olabilir, sonuçta S serisi. Eski bir flagship yani. Düzgün kullandıkça oldukça memnun eder bence.
Tabi 2. el aldığınız için sizin ne kadar güvenilir bir yerden aldığınız da çok büyük bir etken burada. Sonuçta 0 bir modelden bahsetmiyoruz.
Şimdi bende s7 var herşeyi sağlam sadece iç ekranı bozuldu, 1000-1.300 tl civarına almıştım tam hatırlamıyorum unuttum, şuan ekran niyetine satan yok ama 1000₺ civarına 2. el s7 satanlar var, onlardan telefonu alıp ekranını kendi sağlam telefonuma taktırmam mı mantıklı olur yoksa bu telefonu unutup yeniden s9 almam mı? S9 alırsam direk cebimden 2,2.5k₺ çıkacak, buna ekran alırsam şimdilik sadece 1000tl.
P20 veya P20 Pro modelleri işinizi görecektir aktif olarak kullanıyorum her yönüyle çok yeterli bir cihaz.
Hocam bende vardı bu telefondan evet iyi fakat ben huawei düşünmüyorum şu aralar, çok sık telefon değiştirdiğim için bence sıkıntı yok ama halk ağzında huawei google muhabbeti kötü bir etki bıraktığı için satarken az da olsa negatif etki olmasını istemiyorum

Şimdi bende S7 var her şeyi sağlam sadece iç ekranı bozuldu, 1000-1.300 TL civarına almıştım tam hatırlamıyorum unuttum, şu an ekran niyetine satan yok ama 1000₺ civarına 2. el S7 satanlar var, onlardan telefonu alıp ekranını kendi sağlam telefonuma taktırmam mı mantıklı olur yoksa bu telefonu unutup yeniden S9 almam mı? S9 alırsam direk cebimden 2,2.5k₺ çıkacak, buna ekran alırsam şimdilik sadece 1000TL.

Hocam bende vardı bu telefondan evet iyi fakat ben Huawei düşünmüyorum şu aralar, çok sık telefon değiştirdiğim için bence sıkıntı yok ama halk ağzında Huawei Google muhabbeti kötü bir etki bıraktığı için satarken az da olsa negatif etki olmasını istemiyorum.

Alırken de fiyat uygun olacağı için güzel bir alternatif ama dediğiniz doğru satarken ağır gidecektir.

Şimdi bende s7 var herşeyi sağlam sadece iç ekranı bozuldu, 1000-1.300 tl civarına almıştım tam hatırlamıyorum unuttum, şuan ekran niyetine satan yok ama 1000₺ civarına 2. el s7 satanlar var, onlardan telefonu alıp ekranını kendi sağlam telefonuma taktırmam mı mantıklı olur yoksa bu telefonu unutup yeniden s9 almam mı? S9 alırsam direk cebimden 2,2.5k₺ çıkacak, buna ekran alırsam şimdilik sadece 1000tl.

Hocam bende vardı bu telefondan evet iyi fakat ben huawei düşünmüyorum şu aralar, çok sık telefon değiştirdiğim için bence sıkıntı yok ama halk ağzında huawei google muhabbeti kötü bir etki bıraktığı için satarken az da olsa negatif etki olmasını istemiyorum
O size kalmış. Biraz daha fazla verip 2 yıl daha yeni ve daha gelişmiş bir telefon alabilirsiniz ya da biraz daha az verip eskisine ekran alabilirsiniz.
Ama sanırım ben olsam S9 bakardım. Biraz yükseltmeye de oynardım. Tabi ben telefonu, kamerasını vs. baya kullanan biriyim. Ondan dolayı. Siz kendinize mantıklı geleni yapın.

Geri
Yukarı