Gıda 2 Çiğköfte 2 Ayran 2 Halley 2 Canga 100 TL

Bu fiyata, 100 TL'ye gayet ucuz. Sağlıksız tabii ki ama karnını doyurmak isteyen söyleyeyebilir.

Sizin gibilere '' bedava mezar bulsa girecek '' derler. Sırf ucuz diye her otu yemeyin.

Ağlayarak şikayet edebilirsin.
Hem milletin zevkine laf atıyorsunuz sonra da bu fiyata satacak yer söylemeniz istendiğinde "ağlayarak şikayet edebilirsin" diyorsunuz. Amacınız ne?

Mesela siz gidip ağlayarak günlüğünüze insanlara karışmamalıyım diye yazabilirsiniz deseydim size eğer, bu da uygunsuz olurdu. Düzgün konuşmak varken gerek yok böyle şeylere.

Bu fiyata, 100 TL'ye gayet ucuz. Sağlıksız tabii ki ama karnını doyurmak isteyen söyleyeyebilir.

Hem milletin zevkine laf atıyorsunuz sonra da bu fiyata satacak yer söylemeniz istendiğinde "ağlayarak şikayet edebilirsin" diyorsunuz. Amacınız ne?

Mesela siz gidip ağlayarak günlüğünüze insanlara karışmamalıyım diye yazabilirsiniz deseydim size eğer, bu da uygunsuz olurdu. Düzgün konuşmak varken gerek yok böyle şeylere.
Sende günlüğüne " düşünce özgürlüğü var, isteyen istediği konu hakkında istediğini söyleyebilir ve ben buna karışamam " yaz.

Sende günlüğüne " düşünce özgürlüğü var, isteyen istediği konu hakkında istediğini söyleyebilir ve ben buna karışamam " yaz.
Sizin yaptığınız şey eleştiri değil insanlara saldırmaktır. Bunu düşünce özgürlüğü altında savunamazsınız. 12 yaşında çocuk değilseniz ne demek istediğimizi anlarsınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Yemeksepetinde Komagene çiğköftede SEPETTE100 kodu ile 100 TL indirim sağlayarak 100 TL'ye 2 adet çiğ köfte dürüm, 2 adet ayran, 2 adet canga, 2 adet halley aldım.
Sepet tutarını tam 200 TL yapmak için;
1X Ülker Halley Combo Menü
( 2 dürümüde çift lavaş seçiyoruz ve 1 tanesine ekstra sos ekliyoruz )
2X Eti Canga
Afiyet olsun.

Faydalandım, çok teşekkürler <3

Online kredi kartı üzerinden ödeme yaptığımız da bu indirimi kullanabiliyoruz. Yaklaşık 1 haftadır falan var ve anladığım kadarıyla sürekli sipariş edebiliyoruz... Ben henüz 2-3 kez sipariş edebildim, emin değilim...

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı