2 çıkışlı kulaklık tek girişli laptopa nasıl takılır?

Brk17

Hectopat
Arkadaşlar sonunda yeni bir laptop aldım ama bu laptopla ilgili bir sorum var. Laptopumda tek kulaklık girişi var ama kullandığım kulaklık mikrofon ve ses için ayrı çıkışlı. Bu kulaklığın sadece ses çıkışını takarsam mikrofonu da kullanabilir miyim? Not: Şu anda kulaklık yanımda değil o yüzden deneyerek öğrenemiyorum.

Arkadaşlar sonunda yeni bir laptop aldım ama bu laptopla ilgili bir sorum var. Laptopumda tek kulaklık girişi var ama kullandığım kulaklık mikrofon ve ses için ayrı çıkışlı. Bu kulaklığın sadece ses çıkışını takarsam mikrofonu da kullanabilir miyim? Not: Şu anda kulaklık yanımda değil o yüzden deneyerek öğrenemiyorum.

https://www.hepsiburada.com/hadron-...adaptor-p-HBV000019HWKA?magaza=AsianTechStore böyle bir adaptörle bağlayabilirsiniz. Bu arada linki örnek amacıyla attım kalitesini bilmiyorum.

Hocam ses çıkışını takarsanız kulaklık olarak, mikrofon çıkışını takarak mikrofon olarak kullanabilirsiniz.
Benim mikrofon ve ses çıkışı şeysi aynı kabloda olan kulaklığım vardı. Laptopumda 2 girişliydi, bende çiftleyici aparatlardan oluyor, ondan aldım. Sesi ve mikrofonu kullanabiliyordum.
Sizinki tam tersi ama.

@Stoch , Combo jakta mikrofon tek olarak çalışmaz. Kulaklık ise çalışır. @Brk17 , arkadaşımın attığı gibi bir aparat alabilirsiniz. Piyasada çeşitleri çok.

@Stoch , Combo jakta mikrofon tek olarak çalışmaz. Kulaklık ise çalışır. @Brk17 , arkadaşımın attığı gibi bir aparat alabilirsiniz. Piyasada çeşitleri çok.
IMG_20210827_162134.jpg
Hocam anlayamadım ne demek istediğinizi. Ya ben yanlış anlattım ya da sizi anlayamadım.

Geri
Yukarı