Çözüldü 2 Disk içinden bir tanesinden Windows nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Hectopat
Makaleler
1
Dostlar ben şu an 320 GB HDD kullanıyorum, ve bir tane SSD ile kızak aldım, SSD'yi laptopa takacağım HDD'yi kızağa takacağım, fakat HDD'nin içindeki Windows kullanabilir miyim? Yani SSD taktığım da hızlanması için Windows'un SSD'de mi olması lazım, yoksa HDD için de olsa da sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows'u SSD'ye kurmanız lazım, HDD'deki Windows ile kurulum USB'si hazırlayıp ondan sonra SSD'ye kurulum gerçekleştirebilirsiniz. SSD'ye Windows kurduktan sonra disk yönetiminden HDD'deki Windows'u silerseniz HDD'yi normal depolama olarak kullanabilirsiniz.
Windows'u SSD'ye kurmanız lazım, HDD'deki Windows ile kurulum USB'si hazırlayıp ondan sonra SSD'ye kurulum gerçekleştirebilirsiniz. SSD'ye Windows kurduktan sonra disk yönetiminden HDD'deki Windows'u silerseniz HDD'yi normal depolama olarak kullanabilirsiniz.

Çözüm
Tamamdır hocam çok teşekkürler, peki hocam SSD ile kızağın için de olan HDD'yi taktığım da ve sistemi açtığım dawindows kurmam gerekicek mi? yoksa direk HDD'in içinde ki windows'u mu açıcak? tekrardan çok teşekkürler.

Tamamdır hocam çok teşekkürler, peki hocam SSD ile kızağın için de olan HDD'yi taktığım da ve sistemi açtığım dawindows kurmam gerekicek mi? yoksa direk HDD'in içinde ki windows'u mu açıcak? tekrardan çok teşekkürler.
Boot menüsünden HDD'yi üste alırsanız HDD'deki Windows açılır hocam.

Tamamdır teşekkürler hocam, çok sağolun çok teşekkür ediyorum.
Hocam disk klonlama da yapılabilir, söylemeyi unuttum kusura bakmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam disk klonlama da yapılabilir, söylemeyi unuttum kusura bakmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim, çok sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı