2 dizüstü bilgisayarın hangisi daha performanslı?

koc_bey

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. 2 tane dizüstü bilgisayarım var ve ETS 2 MP, GTA 5, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum ama hangi bilgisayarımda daha çok performans alırım, bilmiyorum. Bilgisayarlarımın özellikleri şu şekilde:
1-Intel i5 7.Nesil 2.50 GHz 8 GB RAM 1 TB HDD harici ekran kartı yok.
2-Intel i3 4.Nesil 1.70 GHz 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD NVIDIA GeForce 820M 2 GB harici ekran kartı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dene derim, ikisi de pek parlak değil gerçi. Eski 3A oyunlarda 2. seçenek öne çıkar ama.

Öncelikle herkese merhabalar. 2 tane dizüstü bilgisayarım var ve ETS 2 MP, GTA 5, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum ama hangi bilgisayarımda daha çok performans alırım, bilmiyorum. Bilgisayarlarımın özellikleri şu şekilde:
1-ıntel i5 7.nesil 2.50 GHz 8 GB RAM 1 TB HDD harici ekran kartı yok.
2-ıntel i3 4.nesil 1.70 GHz 8 GB RAM 120 GB SSD 320 GB HDD NVIDIA GeForce 820M 2 GB harici ekran kartı var.

İkisi de biribirini dengeliyor.

Eğer Bilgisayarınız'a ekstra olarak para harcamayacaksanız 2 Numaralı bilgisayarı öneririm fakat benim önerim 1 Numaralı bilgisayarı almanız ve Harici Ekran kartı veya SSD Takviyesi yapmanız daha iyi yardımcı olabilmemiz için İşlemcilerin OverClock desteği olup olmadığını veya RAM'lerin Mhz ve DDR Değerlerini yazmanızı rica edeceğim.

Eğer bilgisayarınız'a ekstra olarak para harcamayacaksanız 2 numaralı bilgisayarı öneririm fakat benim önerim 1 numaralı bilgisayarı almanız ve harici ekran kartı veya SSD takviyesi yapmanız daha iyi yardımcı olabilmemiz için işlemcilerin overclock desteği olup olmadığını veya RAM'lerin MHz ve DDR değerlerini yazmanızı rica edeceğim.

Dizüstü.

2. si ekran kartın olduğu için diyebilirim lakin en kesin cevabı deneyerek bulabilirsiniz.
İkisinine de ETS 2 yükleyip FPS değerlerini kıyaslamanız olacaktır.

Dizüstü olması RAM'lerin DDR veya MHz değeri olmadığı anlamına gelmez ve zorda olsa harici ekran kartı ve SSD takviyesi yapılabilir daha yeni başlamışsınız bilmemeniz normal. :(

E GPU olmazsa takılmaz ve yeni nesi laptoplar e GPU kullnamıyor fazla ve dahili olduğu için e GPU slotu olmayabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı