2. dönem ders notları nasıl?

Ciddimi dediniz bilmiyorum ama iyi bir liseye gitmesi onun yararına olur ayrıca notları kötü. Ortaokul sınavları zor değil. Çalışan herkes yapabilir.

Tabii ki iyi bir liseye gitmesi onun çok yararına olur, onun iyiliğini isterim. Ama zaten 6. sınıfa gidiyor, LGS 7-8 konularından çıkıyor.

Tabii ki iyi bir liseye gitmesi onun çok yararına olur, onun iyiliğini isterim. Ama zaten 6. sınıfa gidiyor, LGS 7-8 konularından çıkıyor.

13 yaşında 7'ye gitmesi lazım tabii 2009'luysa. Seneye LGS görecek temel matematik önemli o yüzden şuandan itibaren çalışması lazım günde 2 saat verimli bir çalışma bile yeterli olur. Kötü niyetle yazmadığınızı biliyorum ama tembelliğe alışmasın sonra ders çalışmak işkence gibi gelir 😄.

Arkadaşlarıyla çok konuşuyor, eminim ki onlar oyalıyor kardeşimi. Konuşturmuyorum zaten arkadaşlarıyla. Aptal aptal hareketleri var hepsinin. Kaç yaşıma geldim, bir çocuk gelmiş bana "çok salaksın abine söyle" tarzı bir şey söylemiş.

Arkadaş ortamı önemli kişinin karakterini etkiliyor. Yeni nesil böyle ergenlik hareketleri karakterlerine ağır basıyor. O yüzden arkadaş seçerken bu konuda dikkatli olmaları lazım. Sonra ileride serseri falan olmasın.

Arkadaş ortamı önemli kişinin karakterini etkiliyor. Yeni nesil böyle ergenlik hareketleri karakterlerine ağır basıyor. O yüzden arkadaş seçerken bu konuda dikkatli olmaları lazım. Sonra ileride serseri falan olmasın.

Doğrudur hocam. Sonra başımıza serseri olmasınlar dediğiniz gibi.

Ne alaka hocam, bu nasıl bir düşüncedir. Dersleri düşük olan serseri mi oluyor?

Yok hocam, kardeşimin arkadaşları serseri gibiler, kardeşim çalışsa bile onun başarısını düşürüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı