2.dünya savaşında geçen bir filmin adı nedir?

Furkanyldz11

Decapat
Merhaba. Bundan uzun zaman önce izlediğim bir filmi arıyorum ama ismine dair bir bilgiye henüz ulaşamadım. İzlediğim sene 2010 olması muhtemel ve beyaz TV'idi sanırım. Çekim yılı ise 90'ların sonu veya 2000'lerin başı olabilir. Konusu 2. dünya savaşında esir alınmış bazı yahudiler mevcuttu ve başrol olarak çocuk ve babası ön planda idi. Bir gün çocuk subayın odasından sabun çalar ve bu durum ortaya çıkınca sorgulama yapılır. Çocuğun babası kendini feda ederek ben çaldım der ve öldürülür. Daha sonraki zamanda çocuğun kamptan kaçmaya çalışması gibi durum olur ve sabunu uzak alanda bulunan bir çeşmede kullanır. Son olarak hatırladığım kısım bir kitaba denk gelir ve arka kapağında yazarın biyografisi okurken bu kişinin muhtemelen annesi olduğunu fark eder ve bir şekilde iletişime geçip çocuğu annesine uçakla götürürler. İnternet ve yapay zekaya da benzer şekilde sordum fakat aradığım filmi önermedi. Eğer bu filmi izlemiş veya adını duyduysanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı