2 ekran kartı olan laptopa 2 ekran kartının sürücüsü de kurulur mu?

kenan360

Decapat
Laptopta bir tane APU bir tane de entegre ekran kartı var, A8-7410 R5 Graphics ve AMD R5 M330, ben şimdi PC'yi formatlamıştım, M330 sürücüsü indirdim. Sizce APU'nun da sürücüsünü indirmeli miyim? Bu M330 ekran kartını laptop tam kullanmıyor, oyunlarda falan 30'u geçmiyor, geçince FPS artıyor, sonra geri 30'a düşüyor. Bu yüzden dedim acaba APU sürücüsünü de mi yüklesem? İkisini de yüklesem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopta bir tane APU bir tane de entegre ekran kartı var, A8-7410 R5 Graphics ve AMD R5 M330, ben şimdi PC'yi formatlamıştım, M330 sürücüsü indirdim. Sizce APU'nun da sürücüsünü indirmeli miyim? Bu M330 ekran kartını laptop tam kullanmıyor, oyunlarda falan 30'u geçmiyor, geçince FPS artıyor, sonra geri 30'a düşüyor. Bu yüzden dedim acaba APU sürücüsünü de mi yüklesem? İkisini de yüklesem olur mu?

İkisinde rahatlıkla kurabilirsin sıkıntı çıkarmaz.

Windows Update tam olarak guncel kurmuyor eski sürümü kuruyor.
Her şeyin uğraşıp tam olarak güncelini kurmaya gerek de yok. Ekran kartını kursa fazlasıyla yeter. Ki güncelini kurmadığını nereden biliyorsun? Ortada sürekli dönüp duruyor bu geyik ama kimse kanıtlamıyor.

Her şeyin uğraşıp tam olarak güncelini kurmaya gerek de yok. Ekran kartını kursa fazlasıyla yeter. Ki güncelini kurmadığını nereden biliyorsun? Ortada sürekli dönüp duruyor bu geyik ama kimse kanıtlamıyor.

Dostum Recep abi bile ekran kartini chipset maunel olarak kurmayı öneriyor Windows Update guncel yüklerse zaten devam etmez kurulum bu da da sorun çıkmaz ama eski sürüm sorun yatabilir.

Dostum Recep abi bile ekran kartini chipset maunel olarak kurmayı öneriyor Windows Update guncel yüklerse zaten devam etmez kurulum bu da da sorun çıkmaz ama eski sürüm sorun yatabilir.
Sen kör topal mı kullanıyorsun forumu? Konuda 2 mesajım var ikisinde de ekran kartını elle kur gerisini Update halleder demişim, sen bana karşı çıkıp aynısını söylüyorsun. Çipsetler zaten çok sık güncelleme almıyorlar. Ayda yılda bi' anca. Bu yüzden Update'deki eski görünse de genelde en günceli oluyor.

Sen kör topal mı kullanıyorsun foru mu? Konuda 2 mesajım var ikisinde de ekran kartını elle kur gerisini Update halleder demişim, sen bana karşı çıkıp aynısını söylüyorsun. Çipsetler zaten çok sık güncelleme almıyorlar. Ayda yılda bi' anca. Bu yüzden Update'deki eski görünse de genelde en günceli oluyor.

Tamam kardeşim Update ile devam et sen.

Yeni konular

Geri
Yukarı