2. el 12 bin TL PC alınır mı?

O fiyata 2060lı sistem verilmez hatta şu zamanlarda 2060lı sistemler almak çok mantıksız çünkü ömrünü çabuk yitiriyo illa 2ci al alacaksan AMD RX 6600 veya XT li versiyon al hem daha kaliteli hem daha performanslı FMF ile fps i uçuyor top noktasına götürüyor ( FMF açılımı: Fluid Motion Frames ) yani AMD'nin Frame Generaion işte yani örnek 60 fps aldığın oyunda seni 150 - 200 fps e uçuyor yokluktan sana katbe kat fps veriyor beleşten ki bu çok güzel bir şey çünkü optimizasyon sıkıntılı çıkan su günlerde yeni nesil oyunlarda baya işini görecektir, ve bu FMF yi dilediğin oyunlarda açabileceksin hemde tek tuşla Radeon software içerisinde var bulunmakta, demem o ki RX 6600 veya XT ekran kartlı sistemini al keyfine bak uzun süre boyunca.

Hocam ilk olarak ikinci el almanızı önermem.
İkinci olarak attığınız sistemleri sıfır toplasanız yaklaşık 500-600 lira daha fazla veriyorsunuz. Bunun için ikinci el almaya değmez.
Son olarak da YouTube da birçok sistem toplayan kanal var. Ben bir ay önce 4060ti ryzen 5 7500f bulunan bir sistemi 19 k ya aldım. Şuan aynı linke tıklayıp gidersem 30 k gösteriyor. Buradan ikinci el almak yerine YouTube da hazır sistem satan yerleri takip edip indirimli sistem almanız daha mantıklı.

Bazen kampanyalar oluyor, sıfır RX 6600 sistemler 12-13K fiyatlara düşebiliyor.

@Metin Ulaşlı @efeleow @İNdomiyes @Turgineer @HGkings @Ucrold @losyxss

PSU'yu FSP ile değiştirdim, bu sistemi aldım. Teşekkürler hepinize.

Hayırlı olsun hocam çözüm olarak işaretlerseniz güzel olur :D

Geri
Yukarı